China Creek Campground and Marina
Vancouver Adası batı kıyısı (Port Renfrew, Bamfield, Ucluelet, Tofino, Kyuquot) · Kanada
Rota planla, kalkış: China Creek Campground and MarinaHaritada göster
China Creek Campground and Marina, Vancouver Adası batı kıyısı (Port Renfrew, Bamfield, Ucluelet, Tofino, Kyuquot) bölgesinde (Kanada) bir limandır. Limandaki su derinliği yaklaşık 19,1 m. Limanda şunlar var: WC, Dizel, Kızak, Çamaşır makinesi. Su yoluyla en yakın liman: Harbour Quay Marina (5,1 mil). Sailseer ile buradan dokuz modelin hava tahmini, gelgit, akıntı ve köprü saatleriyle seyir planlayabilirsiniz.
Liman bilgileri
Su derinliği: Liman 19,1 m
Derinlik kaynağı: EMODnet (tahmin)
Konum: 49° 09,15' N 124° 47,62' W
OpenStreetMap'ten (way/725226484). İşletmeci: Port Alberni Harbour Authority. Derinlik 19.1 m, girişin önünde EMODnet modelinden tahmin edildi, garantisiz.
Olanaklar
WCDizelKızakÇamaşır makinesi
10 günlük görünüm
| Gün | Rüzgar kn | Hamle kn | yönünden | Dalga | Hava | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| yükleniyor … | ||||||
Günlük en kuvvetli rüzgar ve hamle, ECMWF ve GFS ortalaması; altıncı günden itibaren yalnızca eğilim. Haritada saatlik tahmin, modeller ve uyarılar
Su yoluyla en yakın limanlar
- Harbour Quay Marina 5,1 mil K · Rota planla
- Fishermen's Harbour 5,4 mil K · Rota planla
- Poett Nook Marina & Campground 20,5 mil GB · Rota planla
- Tyee Lodge Marina 24,7 mil GB · Rota planla
- Inner Basin 40,6 mil B · Rota planla
Liman kılavuzları ve haritalar
- OpenSeaMap Şamandıralar, fenerler ve liman ayrıntılarıyla deniz haritası
- OpenStreetMap Karada yollar, dükkanlar ve adreslerle harita
- Google Maps Uydu görüntüsü, sokak görünümü, karadaki açılış saatleri
- Windy Webcams Çevredeki web kameraları
- Navily Fotoğraflar, yorumlar, fiyatlar ve bağlama yeri rezervasyonu
- noforeignland Uzun yol yelkencilerinden demir yerleri, hizmetler ve raporlar
Kurallar ve resmi işlemler
Sık sorulan sorular
China Creek Campground and Marina limanı ne kadar derin?
Limandaki su derinliği yaklaşık 19,1 m. Derinlik bilgisinin kaynağı: EMODnet (tahmin). Esas olan deniz haritası ve iskandildir.
China Creek Campground and Marina limanında dizel var mı?
Evet, liman verilerine göre China Creek Campground and Marina limanında dizel var.
China Creek Campground and Marina limanında hangi olanaklar var?
Limanda şunlar var: WC, Dizel, Kızak, Çamaşır makinesi.
China Creek Campground and Marina limanının yakınında hangi limanlar var?
Su yoluyla: Harbour Quay Marina (5,1 mil), Fishermen's Harbour (5,4 mil), Poett Nook Marina & Campground (20,5 mil), Tyee Lodge Marina (24,7 mil), Inner Basin (40,6 mil).
China Creek Campground and Marina hava durumu nasıl?
Sailseer, China Creek Campground and Marina için ECMWF ve GFS modellerinden 10 günlük görünümü, haritada ise resmi uyarılar ve ölçülen rüzgarla birlikte dokuz modelden saatlik tahmini gösterir.
Kaynaklar: OpenStreetMap way/725226484, Liman web sitesi, OpenStreetMap (limandaki hizmetler) (güncelleme 2026-10-21) Konum ve olanaklar kısmen OpenStreetMap'ten (© OpenStreetMap katkıda bulunanlar, ODbL).