Sailseer

Gemeindeanleger Grütz

Κάτω Χάφελ · Γερμανία

Σχεδιασμός διαδρομής από Gemeindeanleger GrützΠροβολή στον χάρτη

Gemeindeanleger Grütz: λιμάνι στην περιοχή Κάτω Χάφελ, Γερμανία. Στο λιμάνι υπάρχουν: Τουαλέτες, Ντους, Νερό, Diesel, Βενζίνη, Γλίστρα. Πλησιέστερο λιμάνι μέσω νερού: Marina Molkenberg (4 ν.μ.). Με το Sailseer σχεδιάζετε από εδώ ταξίδια με καιρό από εννέα μοντέλα, παλίρροια, ρεύματα και ώρες γεφυρών και υδατοφρακτών.

Πληροφορίες λιμανιού

Βάθος νερού: καμία πληροφορία

+49 3385 514991 · Ιστότοπος

Θέση: 52° 39,73' N 012° 16,85' E

Ύδατα: Mecklenburgische Seenplatte, Berlin und Brandenburg · Λίμνη χωρίς υδάτινη σύνδεση με τη θάλασσα

Από το OpenStreetMap (node/2108081145).

Εξοπλισμός

ΤουαλέτεςΝτουςΝερόDieselΒενζίνηΓλίστρα

Πρόβλεψη 10 ημερών

ΗμέραΆνεμος knΡιπές knαπόΚαιρός
φόρτωση …

Ισχυρότερος άνεμος και ριπή ανά ημέρα, μέσος όρος ECMWF και GFS· από την έκτη ημέρα μόνο τάση. Ωριαία πρόγνωση, μοντέλα και προειδοποιήσεις στον χάρτη

Πλησιέστερα λιμάνια μέσω θάλασσας

Γέφυρες και υδατοφράκτες κοντά

Οδηγοί λιμανιών και χάρτες

Κανόνες και διατυπώσεις

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πετρέλαιο στο λιμάνι Gemeindeanleger Grütz;

Ναι, σύμφωνα με τα στοιχεία λιμένων, το λιμάνι Gemeindeanleger Grütz διαθέτει πετρέλαιο.

Τι εξοπλισμό διαθέτει το λιμάνι Gemeindeanleger Grütz;

Στο λιμάνι υπάρχουν: Τουαλέτες, Ντους, Νερό, Diesel, Βενζίνη, Γλίστρα.

Ποια λιμάνια βρίσκονται κοντά στο λιμάνι Gemeindeanleger Grütz;

Μέσω νερού: Marina Molkenberg (4 ν.μ.), Anleger Stadtschleuse (6,8 ν.μ.), KWTC Rathenow e.V. (7,2 ν.μ.), Rathenower Wassersportverein Segeln 1922 (7,3 ν.μ.), Hafen Garz (8,4 ν.μ.), Wasserwanderrastplatz Strodehne (9,5 ν.μ.).

Πώς είναι ο καιρός στο λιμάνι Gemeindeanleger Grütz;

Για το λιμάνι Gemeindeanleger Grütz το Sailseer δείχνει την πρόβλεψη 10 ημερών από ECMWF και GFS και στον χάρτη την ωριαία πρόγνωση από εννέα μοντέλα με επίσημες προειδοποιήσεις και μετρημένο άνεμο.

Πηγές: OpenStreetMap node/2108081145, Ιστότοπος λιμανιού, OpenStreetMap (υπηρεσίες στο λιμάνι) (κατάσταση 2026-10-01) Θέση και εξοπλισμός εν μέρει από το OpenStreetMap (© Συντελεστές του OpenStreetMap, ODbL).