Sportboothafen am Ems-Seitenkanal
Ems ve Doğu Frizya · Almanya
Rota planla, kalkış: Sportboothafen am Ems-SeitenkanalHaritada göster
Sportboothafen am Ems-Seitenkanal, Ems ve Doğu Frizya bölgesinde (Almanya) bir limandır. Limandaki su derinliği yaklaşık 2,1 m. Su yoluyla en yakın liman: Binnenhafen Oldersum (1,1 mil). Sailseer ile buradan dokuz modelin hava tahmini, gelgit, akıntı ve köprü saatleriyle seyir planlayabilirsiniz.
Liman bilgileri
Su derinliği: Liman 2,1 m
Derinlik kaynağı: EMODnet (tahmin)
Konum: 53° 20,12' N 007° 18,43' E
İç sular
OpenStreetMap'ten (way/489381955). Derinlik 2.1 m, girişin önünde EMODnet modelinden tahmin edildi, garantisiz.
10 günlük görünüm
| Gün | Rüzgar kn | Hamle kn | yönünden | Dalga | Hava | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| yükleniyor … | ||||||
Günlük en kuvvetli rüzgar ve hamle, ECMWF ve GFS ortalaması; altıncı günden itibaren yalnızca eğilim. Haritada saatlik tahmin, modeller ve uyarılar
Su yoluyla en yakın limanlar
- Binnenhafen Oldersum 1,1 mil D · Rota planla
- Aussenhafen Oldersum 1,4 mil GD, Brücke bei Aussenhafen Oldersum, Schleuse Oldersum üzerinden · Rota planla
- Ditzum 3,4 mil GB, Brücke bei Aussenhafen Oldersum, Schleuse Oldersum üzerinden · Rota planla
- Bootshafen Sieve 4,9 mil D, Brücke über das Oldersumer Sieltief üzerinden · Rota planla
- Petkumer Wassersportverein 5 mil B, Brücke bei Aussenhafen Oldersum, Schleuse Oldersum üzerinden · Rota planla
- Yachtclub Midlum Ostfriesland e.V. (YCMO) 8,4 mil GD, Brücke bei Aussenhafen Oldersum, Schleuse Oldersum üzerinden · Rota planla
Yakındaki köprüler ve kanal kilitleri
- Brücke bei Sportboothafen am Ems-Seitenkanal Feste Brücke, 4 m · 0,8 km
- Brücke bei Binnenhafen Oldersum Feste Brücke, 2 m · 1,2 km
- Brücke bei Binnenhafen Oldersum Feste Brücke, 1,8 m · 1,2 km
- Brücke bei Sportboot-Liegeplätze Feste Brücke, 5,2 m · 1,6 km
- Brücke bei Petkumer Wassersportverein Feste Brücke, 4 m · 1,8 km
- Brücke Emder Straße über der Schleuse Oldersum Feste Brücke, 4,2 m · 2,1 km
- Schleuse Oldersum (WSA Ems-Nordsee) Kanal kilidi · 2,2 km
- Brücke bei Petkumer Wassersportverein Feste Brücke, 3,8 m · 2,2 km
Liman kılavuzları ve haritalar
- OpenSeaMap Şamandıralar, fenerler ve liman ayrıntılarıyla deniz haritası
- OpenStreetMap Karada yollar, dükkanlar ve adreslerle harita
- Google Maps Uydu görüntüsü, sokak görünümü, karadaki açılış saatleri
- Windy Webcams Çevredeki web kameraları
- Navily Fotoğraflar, yorumlar, fiyatlar ve bağlama yeri rezervasyonu
- noforeignland Uzun yol yelkencilerinden demir yerleri, hizmetler ve raporlar
- Online-Hafenhandbuch esys.org Liman tanımları, yaklaşma, olanaklar
- BSH Kartenportal Resmi deniz haritaları, denizcilere duyurular, yasak bölgeler
Kurallar ve resmi işlemler
Sık sorulan sorular
Sportboothafen am Ems-Seitenkanal limanı ne kadar derin?
Limandaki su derinliği yaklaşık 2,1 m. Derinlik bilgisinin kaynağı: EMODnet (tahmin). Esas olan deniz haritası ve iskandildir.
Sportboothafen am Ems-Seitenkanal limanının yakınında hangi limanlar var?
Su yoluyla: Binnenhafen Oldersum (1,1 mil), Aussenhafen Oldersum (1,4 mil), Ditzum (3,4 mil), Bootshafen Sieve (4,9 mil), Petkumer Wassersportverein (5 mil), Yachtclub Midlum Ostfriesland e.V. (YCMO) (8,4 mil).
Sportboothafen am Ems-Seitenkanal hava durumu nasıl?
Sailseer, Sportboothafen am Ems-Seitenkanal için ECMWF ve GFS modellerinden 10 günlük görünümü, haritada ise resmi uyarılar ve ölçülen rüzgarla birlikte dokuz modelden saatlik tahmini gösterir.
Kaynaklar: OpenStreetMap way/489381955 (güncelleme 2026-09-22) Konum ve olanaklar kısmen OpenStreetMap'ten (© OpenStreetMap katkıda bulunanlar, ODbL).