Sailseer

Klintholm Havn

Møn · Danimarka

Rota planla, kalkış: Klintholm HavnHaritada göster

Klintholm Havn, Møn bölgesinde (Danimarka) bir limandır. Limandaki su derinliği yaklaşık 1,7 m. Limanda şunlar var: WC, Duş, Su, Dizel, Kızak, Restoran, Market, Çamaşır makinesi, Tamir atölyesi. Su yoluyla en yakın liman: Klintholm (DK, Møn) (0,4 mil). Sailseer ile buradan dokuz modelin hava tahmini, gelgit, akıntı ve köprü saatleriyle seyir planlayabilirsiniz.

Liman bilgileri

Su derinliği: Liman 1,7 m

Derinlik kaynağı: EMODnet (tahmin)

Web sitesi

Konum: 54° 57,20' N 012° 27,89' E

OpenStreetMap'ten (way/634149535). Derinlik 1.7 m, girişin önünde EMODnet modelinden tahmin edildi, garantisiz.

Olanaklar

WCDuşSuDizelKızakRestoranMarketÇamaşır makinesiTamir atölyesi

10 günlük görünüm

GünRüzgar knHamle knyönündenDalgaHava
yükleniyor …

Günlük en kuvvetli rüzgar ve hamle, ECMWF ve GFS ortalaması; altıncı günden itibaren yalnızca eğilim. Haritada saatlik tahmin, modeller ve uyarılar

Su yoluyla en yakın limanlar

Liman kılavuzları ve haritalar

Kurallar ve resmi işlemler

Sık sorulan sorular

Klintholm Havn limanı ne kadar derin?

Limandaki su derinliği yaklaşık 1,7 m. Derinlik bilgisinin kaynağı: EMODnet (tahmin). Esas olan deniz haritası ve iskandildir.

Klintholm Havn limanında dizel var mı?

Evet, liman verilerine göre Klintholm Havn limanında dizel var.

Klintholm Havn limanında hangi olanaklar var?

Limanda şunlar var: WC, Duş, Su, Dizel, Kızak, Restoran, Market, Çamaşır makinesi, Tamir atölyesi.

Klintholm Havn limanının yakınında hangi limanlar var?

Su yoluyla: Klintholm (DK, Møn) (0,4 mil), Hesnæs (14,3 mil), Hårbølle (14,5 mil), Bogø (19,6 mil), Sortsø Lystbådehavn (Sukkerbroen) (19,8 mil), Stubbekøbing (Falster, DK) (20,1 mil).

Klintholm Havn hava durumu nasıl?

Sailseer, Klintholm Havn için ECMWF ve GFS modellerinden 10 günlük görünümü, haritada ise resmi uyarılar ve ölçülen rüzgarla birlikte dokuz modelden saatlik tahmini gösterir.

Kaynaklar: OpenStreetMap way/634149535, Liman web sitesi, OpenStreetMap (limandaki hizmetler) (güncelleme 2026-09-22) Konum ve olanaklar kısmen OpenStreetMap'ten (© OpenStreetMap katkıda bulunanlar, ODbL).