Eisma sadam
Βόρεια Εσθονία (Tallinn, Narva) · Εσθονία
Σχεδιασμός διαδρομής από Eisma sadamΠροβολή στον χάρτη
Eisma sadam: λιμάνι στην περιοχή Βόρεια Εσθονία (Tallinn, Narva), Εσθονία. Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 2 m. Το λιμάνι διαθέτει 27 θέσεις ελλιμενισμού. Στο λιμάνι υπάρχουν: Ρεύμα, Γλίστρα, Άντληση λυμάτων. Πλησιέστερο λιμάνι μέσω νερού: Vainupea sadam (1,2 ν.μ.). Με το Sailseer σχεδιάζετε από εδώ ταξίδια με καιρό από εννέα μοντέλα, παλίρροια, ρεύματα και ώρες γεφυρών και υδατοφρακτών.
Πληροφορίες λιμανιού
Βάθος νερού: Λιμάνι 2 m
Πηγή βάθους: OpenStreetMap
27 θέσεις ελλιμενισμού
Θέση: 59° 34,13' N 026° 18,16' E
Από το OpenStreetMap (way/1136671191). Φορέας: Eisma sadam MTÜ. Βάθος 2 m κατά το OSM.
Εξοπλισμός
ΡεύμαΓλίστραΆντληση λυμάτων
Πρόβλεψη 10 ημερών
| Ημέρα | Άνεμος kn | Ριπές kn | από | Κύμα | Καιρός | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| φόρτωση … | ||||||
Ισχυρότερος άνεμος και ριπή ανά ημέρα, μέσος όρος ECMWF και GFS· από την έκτη ημέρα μόνο τάση. Ωριαία πρόγνωση, μοντέλα και προειδοποιήσεις στον χάρτη
Πλησιέστερα λιμάνια μέσω θάλασσας
- Vainupea sadam 1,2 ν.μ. ΒΔ · Σχεδιασμός διαδρομής
- Karepa sadam 4 ν.μ. Α · Σχεδιασμός διαδρομής
- Vergi sadam 6,6 ν.μ. Δ · Σχεδιασμός διαδρομής
- Mahu sadam 13,7 ν.μ. Α · Σχεδιασμός διαδρομής
- Käsmu sadam 14,9 ν.μ. Δ · Σχεδιασμός διαδρομής
- Võsu sadam 15,9 ν.μ. Δ · Σχεδιασμός διαδρομής
Οδηγοί λιμανιών και χάρτες
- OpenSeaMap Ναυτικός χάρτης με σημαντήρες, φάρους και λεπτομέρειες λιμανιού
- OpenStreetMap Χάρτης με δρόμους, καταστήματα και διευθύνσεις στη στεριά
- Google Maps Δορυφορική εικόνα, Street View, ωράρια στη στεριά
- Windy Webcams Webcams στην περιοχή
- Navily Φωτογραφίες, κριτικές, τιμές και κράτηση θέσης
- noforeignland Αγκυροβόλια, υπηρεσίες και αναφορές ιστιοπλόων περιήγησης
Κανόνες και διατυπώσεις
Συχνές ερωτήσεις
Πόσο βαθύ είναι το λιμάνι Eisma sadam;
Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 2 m. Πηγή στοιχείων βάθους: OpenStreetMap. Καθοριστικοί είναι ο ναυτικός χάρτης και το βυθόμετρο.
Πόσες θέσεις ελλιμενισμού έχει το λιμάνι Eisma sadam;
Το λιμάνι διαθέτει 27 θέσεις ελλιμενισμού.
Τι εξοπλισμό διαθέτει το λιμάνι Eisma sadam;
Στο λιμάνι υπάρχουν: Ρεύμα, Γλίστρα, Άντληση λυμάτων.
Ποια λιμάνια βρίσκονται κοντά στο λιμάνι Eisma sadam;
Μέσω νερού: Vainupea sadam (1,2 ν.μ.), Karepa sadam (4 ν.μ.), Vergi sadam (6,6 ν.μ.), Mahu sadam (13,7 ν.μ.), Käsmu sadam (14,9 ν.μ.), Võsu sadam (15,9 ν.μ.).
Πώς είναι ο καιρός στο λιμάνι Eisma sadam;
Για το λιμάνι Eisma sadam το Sailseer δείχνει την πρόβλεψη 10 ημερών από ECMWF και GFS και στον χάρτη την ωριαία πρόγνωση από εννέα μοντέλα με επίσημες προειδοποιήσεις και μετρημένο άνεμο.
Πηγές: OpenStreetMap way/1136671191, Ιστότοπος λιμανιού, OpenStreetMap (υπηρεσίες στο λιμάνι) (κατάσταση 2026-09-18) Θέση και εξοπλισμός εν μέρει από το OpenStreetMap (© Συντελεστές του OpenStreetMap, ODbL).