Sailseer

Marina Dávila Sport

Rías Baixas (Muros έως A Guarda) · Ισπανία

Σχεδιασμός διαδρομής από Marina Dávila SportΠροβολή στον χάρτη

Marina Dávila Sport: λιμάνι στην περιοχή Rías Baixas (Muros έως A Guarda), Ισπανία. Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 15,5 m. Στο λιμάνι υπάρχουν: Diesel, Εστιατόριο. Πλησιέστερο λιμάνι μέσω νερού: Porto de Vigo (0,9 ν.μ.). Με το Sailseer σχεδιάζετε από εδώ ταξίδια με καιρό από εννέα μοντέλα, παλίρροια, ρεύματα και ώρες γεφυρών και υδατοφρακτών.

Πληροφορίες λιμανιού

Βάθος νερού: Λιμάνι 15,5 m

Πηγή βάθους: EMODnet (εκτίμηση)

Θέση: 42° 13,97' N 008° 44,53' W

Από το OpenStreetMap (way/304376160). Φορέας: Marina Dávila Sport, S.L.. Βάθος 15.5 m εκτιμημένο μπροστά στην είσοδο από το μοντέλο EMODnet, χωρίς εγγύηση.

Εξοπλισμός

DieselΕστιατόριο

Πρόβλεψη 10 ημερών

ΗμέραΆνεμος knΡιπές knαπόΚύμαΚαιρός
φόρτωση …

Ισχυρότερος άνεμος και ριπή ανά ημέρα, μέσος όρος ECMWF και GFS· από την έκτη ημέρα μόνο τάση. Ωριαία πρόγνωση, μοντέλα και προειδοποιήσεις στον χάρτη

Πλησιέστερα λιμάνια μέσω θάλασσας

Οδηγοί λιμανιών και χάρτες

Κανόνες και διατυπώσεις

Συχνές ερωτήσεις

Πόσο βαθύ είναι το λιμάνι Marina Dávila Sport;

Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 15,5 m. Πηγή στοιχείων βάθους: EMODnet (εκτίμηση). Καθοριστικοί είναι ο ναυτικός χάρτης και το βυθόμετρο.

Υπάρχει πετρέλαιο στο λιμάνι Marina Dávila Sport;

Ναι, σύμφωνα με τα στοιχεία λιμένων, το λιμάνι Marina Dávila Sport διαθέτει πετρέλαιο.

Τι εξοπλισμό διαθέτει το λιμάνι Marina Dávila Sport;

Στο λιμάνι υπάρχουν: Diesel, Εστιατόριο.

Ποια λιμάνια βρίσκονται κοντά στο λιμάνι Marina Dávila Sport;

Μέσω νερού: Porto de Vigo (0,9 ν.μ.), Porto deportivo Punta Lagoa (2,2 ν.μ.), Porto Deportivo de Cangas (2,4 ν.μ.), Peirao de Chapela (3,5 ν.μ.), Porto Deportivo de Chapela (3,6 ν.μ.), Porto da Tella (4,8 ν.μ.).

Πώς είναι ο καιρός στο λιμάνι Marina Dávila Sport;

Για το λιμάνι Marina Dávila Sport το Sailseer δείχνει την πρόβλεψη 10 ημερών από ECMWF και GFS και στον χάρτη την ωριαία πρόγνωση από εννέα μοντέλα με επίσημες προειδοποιήσεις και μετρημένο άνεμο.

Πηγές: OpenStreetMap way/304376160, OpenStreetMap (υπηρεσίες στο λιμάνι) (κατάσταση 2026-09-22) Θέση και εξοπλισμός εν μέρει από το OpenStreetMap (© Συντελεστές του OpenStreetMap, ODbL).