Port Cassafières
Lion Körfezi (Roussillon, Languedoc, Sète) · Fransa
Rota planla, kalkış: Port CassafièresHaritada göster
Port Cassafières, Lion Körfezi (Roussillon, Languedoc, Sète) bölgesinde (Fransa) bir limandır. Limandaki su derinliği yaklaşık 4,1 m. Limanda şunlar var: WC, Duş, Elektrik, Su, Dizel, Kızak, Pis su boşaltma, Restoran. Su yoluyla en yakın liman: Port de Sérignan (3,6 mil). Bölgedeki yerel rüzgarlar: Tramontana. Sailseer ile buradan dokuz modelin hava tahmini, gelgit, akıntı ve köprü saatleriyle seyir planlayabilirsiniz.
Liman bilgileri
Su derinliği: Liman 4,1 m
Derinlik kaynağı: EMODnet (tahmin)
Konum: 43° 17,50' N 003° 22,28' E
OpenStreetMap'ten (node/2133811540). Derinlik 4.1 m, girişin önünde EMODnet modelinden tahmin edildi, garantisiz.
Olanaklar
WCDuşElektrikSuDizelKızakPis su boşaltmaRestoran
10 günlük görünüm
| Gün | Rüzgar kn | Hamle kn | yönünden | Dalga | Hava | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| yükleniyor … | ||||||
Günlük en kuvvetli rüzgar ve hamle, ECMWF ve GFS ortalaması; altıncı günden itibaren yalnızca eğilim. Haritada saatlik tahmin, modeller ve uyarılar
Yerel rüzgarlar
- Tramontana: Pireneler boğazından gelen soğuk, kuru kuzeybatı ile kuzey arası rüzgar, en kuvvetlisi Cap de Creus'te ve Roses Körfezinde; kıyıdan uzaklaştıkça hızla artar, açıkta deniz çabuk büyür
Su yoluyla en yakın limanlar
- Port de Sérignan 3,6 mil GB · Rota planla
- Port Jean Gau 3,9 mil GB · Rota planla
- Port de Valras-Plage 4,1 mil GB · Rota planla
- Port du Cap d'Agde 6,1 mil D · Rota planla
- Port du Chichoulet 7,4 mil GB · Rota planla
- Port Ambonne 8,4 mil D · Rota planla
Yakındaki köprüler ve kanal kilitleri
- Brücke (Pont de Roque Haute) Feste Brücke, 3,4 m · 1,8 km
- Fußgängerbrücke Feste Brücke, 3,4 m · 3 km
- Schleuse Ouvrages du Libron Kanal kilidi · 3 km
- Fußgängerbrücke Feste Brücke, 3,4 m · 3 km
- Schleuse Ouvrages du Libron Kanal kilidi · 3,1 km
- Fußgängerbrücke Feste Brücke, 3,4 m · 3,1 km
- Schleuse Ouvrages du Libron Kanal kilidi · 3,1 km
- Brücke (Avenue de la Méditerranée) Feste Brücke, 3,4 m · 4 km
Liman kılavuzları ve haritalar
- OpenSeaMap Şamandıralar, fenerler ve liman ayrıntılarıyla deniz haritası
- OpenStreetMap Karada yollar, dükkanlar ve adreslerle harita
- Google Maps Uydu görüntüsü, sokak görünümü, karadaki açılış saatleri
- Windy Webcams Çevredeki web kameraları
- Navily Fotoğraflar, yorumlar, fiyatlar ve bağlama yeri rezervasyonu
- noforeignland Uzun yol yelkencilerinden demir yerleri, hizmetler ve raporlar
Kurallar ve resmi işlemler
Sık sorulan sorular
Port Cassafières limanı ne kadar derin?
Limandaki su derinliği yaklaşık 4,1 m. Derinlik bilgisinin kaynağı: EMODnet (tahmin). Esas olan deniz haritası ve iskandildir.
Port Cassafières limanında dizel var mı?
Evet, liman verilerine göre Port Cassafières limanında dizel var.
Port Cassafières limanında hangi olanaklar var?
Limanda şunlar var: WC, Duş, Elektrik, Su, Dizel, Kızak, Pis su boşaltma, Restoran.
Port Cassafières limanının yakınında hangi limanlar var?
Su yoluyla: Port de Sérignan (3,6 mil), Port Jean Gau (3,9 mil), Port de Valras-Plage (4,1 mil), Port du Cap d'Agde (6,1 mil), Port du Chichoulet (7,4 mil), Port Ambonne (8,4 mil).
Port Cassafières hava durumu nasıl?
Sailseer, Port Cassafières için ECMWF ve GFS modellerinden 10 günlük görünümü, haritada ise resmi uyarılar ve ölçülen rüzgarla birlikte dokuz modelden saatlik tahmini gösterir.
Kaynaklar: OpenStreetMap node/2133811540, OpenStreetMap (limandaki hizmetler) (güncelleme 2026-09-24) Konum ve olanaklar kısmen OpenStreetMap'ten (© OpenStreetMap katkıda bulunanlar, ODbL).