Blitsaerd Haven
Waddenzee ve Friesland · Hollanda
Rota planla, kalkış: Blitsaerd HavenHaritada göster
Blitsaerd Haven, Waddenzee ve Friesland bölgesinde (Hollanda) bir limandır. Limandaki su derinliği yaklaşık 2,7 m. Su yoluyla en yakın liman: Jachthaven De Grote Wielen (1,3 mil). Sailseer ile buradan dokuz modelin hava tahmini, gelgit, akıntı ve köprü saatleriyle seyir planlayabilirsiniz.
Liman bilgileri
Su derinliği: Liman 2,7 m
Derinlik kaynağı: EMODnet (tahmin)
Konum: 53° 13,13' N 005° 49,63' E
OpenStreetMap'ten (way/953807939). Derinlik 2.7 m, girişin önünde EMODnet modelinden tahmin edildi, garantisiz.
10 günlük görünüm
| Gün | Rüzgar kn | Hamle kn | yönünden | Dalga | Hava | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| yükleniyor … | ||||||
Günlük en kuvvetli rüzgar ve hamle, ECMWF ve GFS ortalaması; altıncı günden itibaren yalnızca eğilim. Haritada saatlik tahmin, modeller ve uyarılar
Su yoluyla en yakın limanlar
- Jachthaven De Grote Wielen 1,3 mil D, Brücke bei Blitsaerd Haven üzerinden · Rota planla
- Stadswerf Leeuwarden 1,6 mil GB, Brücke bei Blitsaerd Haven, 2e Kanaalsbrug üzerinden · Rota planla
- Stadshaven (Waddenzee ve Friesland) 1,6 mil GB, Sint Jozefbrug üzerinden · Rota planla
- Leeuwarder Jachthaven 1,7 mil G, Brücke bei Blitsaerd Haven üzerinden · Rota planla
- Jachthaven De Oude Potmarge 1,9 mil G, Brücke bei Blitsaerd Haven üzerinden · Rota planla
- Veer Wijns_Britsum 1,9 mil K · Rota planla
Yakındaki köprüler ve kanal kilitleri
- Brücke bei Blitsaerd Haven Feste Brücke, 3 m · 0,2 km
- Brücke bei Blitsaerd Haven Feste Brücke, 3 m · 0,2 km
- Brücke bei Blitsaerd Haven Feste Brücke, 3 m · 0,9 km
- Heechhout Feste Brücke, 3 m · 1,3 km
- Hogebrug, Leeuwarden Feste Brücke, 2,9 m · 1,6 km
- Eebrug Basküllü köprü, kapalıyken 1,3 m · 1,8 km
- Greunsspoorbrug Basküllü köprü, kapalıyken 1,8 m · 2,1 km
- Groene Ster, fietsbrug Feste Brücke, 2,6 m · 2,1 km
Liman kılavuzları ve haritalar
- OpenSeaMap Şamandıralar, fenerler ve liman ayrıntılarıyla deniz haritası
- OpenStreetMap Karada yollar, dükkanlar ve adreslerle harita
- Google Maps Uydu görüntüsü, sokak görünümü, karadaki açılış saatleri
- Windy Webcams Çevredeki web kameraları
- Navily Fotoğraflar, yorumlar, fiyatlar ve bağlama yeri rezervasyonu
- noforeignland Uzun yol yelkencilerinden demir yerleri, hizmetler ve raporlar
Kurallar ve resmi işlemler
Sık sorulan sorular
Blitsaerd Haven limanı ne kadar derin?
Limandaki su derinliği yaklaşık 2,7 m. Derinlik bilgisinin kaynağı: EMODnet (tahmin). Esas olan deniz haritası ve iskandildir.
Blitsaerd Haven limanının yakınında hangi limanlar var?
Su yoluyla: Jachthaven De Grote Wielen (1,3 mil), Stadswerf Leeuwarden (1,6 mil), Stadshaven (Waddenzee ve Friesland) (1,6 mil), Leeuwarder Jachthaven (1,7 mil), Jachthaven De Oude Potmarge (1,9 mil), Veer Wijns_Britsum (1,9 mil).
Blitsaerd Haven hava durumu nasıl?
Sailseer, Blitsaerd Haven için ECMWF ve GFS modellerinden 10 günlük görünümü, haritada ise resmi uyarılar ve ölçülen rüzgarla birlikte dokuz modelden saatlik tahmini gösterir.
Kaynaklar: OpenStreetMap way/953807939, Liman web sitesi (güncelleme 2026-09-22) Konum ve olanaklar kısmen OpenStreetMap'ten (© OpenStreetMap katkıda bulunanlar, ODbL).