Jachthaven Zuidbroek
Waddenzee και Φρίσλαντ · Ολλανδία
Σχεδιασμός διαδρομής από Jachthaven ZuidbroekΠροβολή στον χάρτη
Jachthaven Zuidbroek: λιμάνι στην περιοχή Waddenzee και Φρίσλαντ, Ολλανδία. Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 2 m. Στο λιμάνι υπάρχουν: Εστιατόριο, Ψώνια. Πλησιέστερο λιμάνι μέσω νερού: Pedro-Boat (0,6 ν.μ.). Με το Sailseer σχεδιάζετε από εδώ ταξίδια με καιρό από εννέα μοντέλα, παλίρροια, ρεύματα και ώρες γεφυρών και υδατοφρακτών.
Πληροφορίες λιμανιού
Βάθος νερού: Λιμάνι 2 m
Πηγή βάθους: EMODnet (εκτίμηση)
Θέση: 53° 09,68' N 006° 51,73' E
Από το OpenStreetMap (way/121816876). Βάθος 2 m εκτιμημένο μπροστά στην είσοδο από το μοντέλο EMODnet, χωρίς εγγύηση.
Εξοπλισμός
ΕστιατόριοΨώνια
Πρόβλεψη 10 ημερών
| Ημέρα | Άνεμος kn | Ριπές kn | από | Κύμα | Καιρός | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| φόρτωση … | ||||||
Ισχυρότερος άνεμος και ριπή ανά ημέρα, μέσος όρος ECMWF και GFS· από την έκτη ημέρα μόνο τάση. Ωριαία πρόγνωση, μοντέλα και προειδοποιήσεις στον χάρτη
Πλησιέστερα λιμάνια μέσω θάλασσας
- Pedro-Boat 0,6 ν.μ. Δ · Σχεδιασμός διαδρομής
- Gemeentelijke Jachthaven Scheemda 4,1 ν.μ. Α, μέσω: Zuidbroek · Σχεδιασμός διαδρομής
- Slochterhaven 4,9 ν.μ. ΒΔ · Σχεδιασμός διαδρομής
- Jachthaven Midwolda 7,4 ν.μ. Α, μέσω: Zuidbroek, Scheemderverlaat, Blauwe Passage · Σχεδιασμός διαδρομής
- Jachthaven Havenkwartier Blauwestad 9,1 ν.μ. Α, μέσω: Zuidbroek, Scheemderverlaat, Blauwe Passage · Σχεδιασμός διαδρομής
- Jachthaven Reiderhaven 10 ν.μ. Α, μέσω: Zuidbroek, Scheemderverlaat, Blauwe Passage · Σχεδιασμός διαδρομής
Γέφυρες και υδατοφράκτες κοντά
- Brücke bei Jachthaven Zuidbroek Ανασηκούμενη γέφυρα · 0,3 km
- Zuidbroeksterbrug Ανασηκούμενη γέφυρα, κλειστή 0,4 m · 0,4 km
- Zuidbroek Ανασηκούμενη γέφυρα, κλειστή 3,3 m · 2,3 km
- Wilhelminaverlaat Υδατοφράκτης · 6,6 km
- Participantenverlaat Υδατοφράκτης · 7,2 km
- Scheemderverlaat Υδατοφράκτης · 7,4 km
- Noorderweg Ανασηκούμενη γέφυρα · 7,4 km
- Veendam, brug in de N-33 Ανασηκούμενη γέφυρα · 7,6 km
Οδηγοί λιμανιών και χάρτες
- OpenSeaMap Ναυτικός χάρτης με σημαντήρες, φάρους και λεπτομέρειες λιμανιού
- OpenStreetMap Χάρτης με δρόμους, καταστήματα και διευθύνσεις στη στεριά
- Google Maps Δορυφορική εικόνα, Street View, ωράρια στη στεριά
- Windy Webcams Webcams στην περιοχή
- Navily Φωτογραφίες, κριτικές, τιμές και κράτηση θέσης
- noforeignland Αγκυροβόλια, υπηρεσίες και αναφορές ιστιοπλόων περιήγησης
Κανόνες και διατυπώσεις
Συχνές ερωτήσεις
Πόσο βαθύ είναι το λιμάνι Jachthaven Zuidbroek;
Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 2 m. Πηγή στοιχείων βάθους: EMODnet (εκτίμηση). Καθοριστικοί είναι ο ναυτικός χάρτης και το βυθόμετρο.
Τι εξοπλισμό διαθέτει το λιμάνι Jachthaven Zuidbroek;
Στο λιμάνι υπάρχουν: Εστιατόριο, Ψώνια.
Ποια λιμάνια βρίσκονται κοντά στο λιμάνι Jachthaven Zuidbroek;
Μέσω νερού: Pedro-Boat (0,6 ν.μ.), Gemeentelijke Jachthaven Scheemda (4,1 ν.μ.), Slochterhaven (4,9 ν.μ.), Jachthaven Midwolda (7,4 ν.μ.), Jachthaven Havenkwartier Blauwestad (9,1 ν.μ.), Jachthaven Reiderhaven (10 ν.μ.).
Πώς είναι ο καιρός στο λιμάνι Jachthaven Zuidbroek;
Για το λιμάνι Jachthaven Zuidbroek το Sailseer δείχνει την πρόβλεψη 10 ημερών από ECMWF και GFS και στον χάρτη την ωριαία πρόγνωση από εννέα μοντέλα με επίσημες προειδοποιήσεις και μετρημένο άνεμο.
Πηγές: OpenStreetMap way/121816876, OpenStreetMap (υπηρεσίες στο λιμάνι) (κατάσταση 2026-09-22) Θέση και εξοπλισμός εν μέρει από το OpenStreetMap (© Συντελεστές του OpenStreetMap, ODbL).