Sailseer

Marina Muiderzand

IJsselmeer και Markermeer · Ολλανδία

Σχεδιασμός διαδρομής από Marina MuiderzandΠροβολή στον χάρτη

Marina Muiderzand: λιμάνι στην περιοχή IJsselmeer και Markermeer, Ολλανδία. Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 1,1 m. Στο λιμάνι υπάρχουν: Τουαλέτες, Ντους, Diesel, Γερανός, Γλίστρα, Εστιατόριο, Ψώνια, Πλυντήριο, Συνεργείο, Είδη ναυτιλίας. Πλησιέστερο λιμάνι μέσω νερού: Watersportcentrum Muiderberg (0,7 ν.μ.). Με το Sailseer σχεδιάζετε από εδώ ταξίδια με καιρό από εννέα μοντέλα, παλίρροια, ρεύματα και ώρες γεφυρών και υδατοφρακτών.

Πληροφορίες λιμανιού

Βάθος νερού: Λιμάνι 1,1 m

Πηγή βάθους: EMODnet (εκτίμηση)

+31 36 536 9151 · Ιστότοπος

Θέση: 52° 20,41' N 005° 07,95' E

Από το OpenStreetMap (way/391433697). Βάθος 1.1 m εκτιμημένο μπροστά στην είσοδο από το μοντέλο EMODnet, χωρίς εγγύηση.

Εξοπλισμός

ΤουαλέτεςΝτουςDieselΓερανόςΓλίστραΕστιατόριοΨώνιαΠλυντήριοΣυνεργείοΕίδη ναυτιλίας

Πρόβλεψη 10 ημερών

ΗμέραΆνεμος knΡιπές knαπόΚύμαΚαιρός
φόρτωση …

Ισχυρότερος άνεμος και ριπή ανά ημέρα, μέσος όρος ECMWF και GFS· από την έκτη ημέρα μόνο τάση. Ωριαία πρόγνωση, μοντέλα και προειδοποιήσεις στον χάρτη

Πλησιέστερα λιμάνια μέσω θάλασσας

Γέφυρες και υδατοφράκτες κοντά

Οδηγοί λιμανιών και χάρτες

Κανόνες και διατυπώσεις

Συχνές ερωτήσεις

Πόσο βαθύ είναι το λιμάνι Marina Muiderzand;

Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 1,1 m. Πηγή στοιχείων βάθους: EMODnet (εκτίμηση). Καθοριστικοί είναι ο ναυτικός χάρτης και το βυθόμετρο.

Υπάρχει πετρέλαιο στο λιμάνι Marina Muiderzand;

Ναι, σύμφωνα με τα στοιχεία λιμένων, το λιμάνι Marina Muiderzand διαθέτει πετρέλαιο.

Τι εξοπλισμό διαθέτει το λιμάνι Marina Muiderzand;

Στο λιμάνι υπάρχουν: Τουαλέτες, Ντους, Diesel, Γερανός, Γλίστρα, Εστιατόριο, Ψώνια, Πλυντήριο, Συνεργείο, Είδη ναυτιλίας.

Ποια λιμάνια βρίσκονται κοντά στο λιμάνι Marina Muiderzand;

Μέσω νερού: Watersportcentrum Muiderberg (0,7 ν.μ.), Jachthaven Stichting Muiden (2,7 ν.μ.), Pampushaven (3,1 ν.μ.), Jachthaven Naarden (3,5 ν.μ.), Jachthaven "WSV de Vecht" (4,2 ν.μ.), VVV Steiger (4,3 ν.μ.).

Πώς είναι ο καιρός στο λιμάνι Marina Muiderzand;

Για το λιμάνι Marina Muiderzand το Sailseer δείχνει την πρόβλεψη 10 ημερών από ECMWF και GFS και στον χάρτη την ωριαία πρόγνωση από εννέα μοντέλα με επίσημες προειδοποιήσεις και μετρημένο άνεμο.

Πηγές: OpenStreetMap way/391433697, Ιστότοπος λιμανιού, OpenStreetMap (υπηρεσίες στο λιμάνι) (κατάσταση 2026-09-22) Θέση και εξοπλισμός εν μέρει από το OpenStreetMap (© Συντελεστές του OpenStreetMap, ODbL).