Passantenhaven Earnewâld
Waddenzee ve Friesland · Hollanda
Rota planla, kalkış: Passantenhaven EarnewâldHaritada göster
Passantenhaven Earnewâld, Waddenzee ve Friesland bölgesinde (Hollanda) bir limandır. Limandaki su derinliği yaklaşık 0,9 m. Limanda şunlar var: WC, Duş, Dizel, Restoran, Market. Su yoluyla en yakın liman: Passantenhafen Earnewald (0,2 mil). Sailseer ile buradan dokuz modelin hava tahmini, gelgit, akıntı ve köprü saatleriyle seyir planlayabilirsiniz.
Liman bilgileri
Su derinliği: Liman 0,9 m
Derinlik kaynağı: EMODnet (tahmin)
Konum: 53° 07,83' N 005° 56,46' E
OpenStreetMap'ten (way/136163911). Derinlik 0.9 m, girişin önünde EMODnet modelinden tahmin edildi, garantisiz.
Olanaklar
WCDuşDizelRestoranMarket
10 günlük görünüm
| Gün | Rüzgar kn | Hamle kn | yönünden | Dalga | Hava | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| yükleniyor … | ||||||
Günlük en kuvvetli rüzgar ve hamle, ECMWF ve GFS ortalaması; altıncı günden itibaren yalnızca eğilim. Haritada saatlik tahmin, modeller ve uyarılar
Su yoluyla en yakın limanlar
- Passantenhafen Earnewald 0,2 mil B, Brücke bei Passantenhafen Earnewald üzerinden · Rota planla
- Jachthaven Westerdijk 0,3 mil KD · Rota planla
- Simmerwille 0,4 mil B · Rota planla
- Stichting Jachthaven Wartena 1,9 mil KB · Rota planla
- Jachthaven de Veenhoop 2,2 mil G, Brücke bei Passantenhafen Earnewald üzerinden · Rota planla
- Jachthaven Feenstra 2,6 mil KB, Rogslootbrug üzerinden · Rota planla
Yakındaki köprüler ve kanal kilitleri
- Brücke bei Passantenhafen Earnewald Feste Brücke, 1 m · 0,4 km
- Brücke bei Jachthaven Westerdijk Feste Brücke, 1 m · 1,1 km
- Brücke bei Passantenhaven Earnewâld Feste Brücke, 1 m · 1,2 km
- Brücke bei Passantenhaven Earnewâld Feste Brücke, 0,7 m · 1,2 km
- Brücke bei Passantenhaven Earnewâld Basküllü köprü · 1,4 km
- Brücke bei Jachthaven Westerdijk Feste Brücke, 1 m · 1,6 km
- Brücke bei Jachthaven Westerdijk Feste Brücke, 1 m · 1,6 km
- Brücke bei Simmerwille Feste Brücke, 1 m · 1,7 km
Liman kılavuzları ve haritalar
- OpenSeaMap Şamandıralar, fenerler ve liman ayrıntılarıyla deniz haritası
- OpenStreetMap Karada yollar, dükkanlar ve adreslerle harita
- Google Maps Uydu görüntüsü, sokak görünümü, karadaki açılış saatleri
- Windy Webcams Çevredeki web kameraları
- Navily Fotoğraflar, yorumlar, fiyatlar ve bağlama yeri rezervasyonu
- noforeignland Uzun yol yelkencilerinden demir yerleri, hizmetler ve raporlar
Kurallar ve resmi işlemler
Sık sorulan sorular
Passantenhaven Earnewâld limanı ne kadar derin?
Limandaki su derinliği yaklaşık 0,9 m. Derinlik bilgisinin kaynağı: EMODnet (tahmin). Esas olan deniz haritası ve iskandildir.
Passantenhaven Earnewâld limanında dizel var mı?
Evet, liman verilerine göre Passantenhaven Earnewâld limanında dizel var.
Passantenhaven Earnewâld limanında hangi olanaklar var?
Limanda şunlar var: WC, Duş, Dizel, Restoran, Market.
Passantenhaven Earnewâld limanının yakınında hangi limanlar var?
Su yoluyla: Passantenhafen Earnewald (0,2 mil), Jachthaven Westerdijk (0,3 mil), Simmerwille (0,4 mil), Stichting Jachthaven Wartena (1,9 mil), Jachthaven de Veenhoop (2,2 mil), Jachthaven Feenstra (2,6 mil).
Passantenhaven Earnewâld hava durumu nasıl?
Sailseer, Passantenhaven Earnewâld için ECMWF ve GFS modellerinden 10 günlük görünümü, haritada ise resmi uyarılar ve ölçülen rüzgarla birlikte dokuz modelden saatlik tahmini gösterir.
Kaynaklar: OpenStreetMap way/136163911, OpenStreetMap (limandaki hizmetler) (güncelleme 2026-09-22) Konum ve olanaklar kısmen OpenStreetMap'ten (© OpenStreetMap katkıda bulunanlar, ODbL).