Passantenhaven Joure
IJsselmeer και Markermeer · Ολλανδία
Σχεδιασμός διαδρομής από Passantenhaven JoureΠροβολή στον χάρτη
Passantenhaven Joure: λιμάνι στην περιοχή IJsselmeer και Markermeer, Ολλανδία. Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 2 m. Στο λιμάνι υπάρχουν: Τουαλέτες, Ντους, Ρεύμα, Diesel, Γλίστρα, Άντληση λυμάτων, Εστιατόριο, Ψώνια. Πλησιέστερο λιμάνι μέσω νερού: Joustersluis (0,9 ν.μ.). Με το Sailseer σχεδιάζετε από εδώ ταξίδια με καιρό από εννέα μοντέλα, παλίρροια, ρεύματα και ώρες γεφυρών και υδατοφρακτών.
Πληροφορίες λιμανιού
Βάθος νερού: Λιμάνι 2 m
Πηγή βάθους: EMODnet (εκτίμηση)
Θέση: 52° 58,31' N 005° 47,34' E
Από το OpenStreetMap (way/907791153). Βάθος 2 m εκτιμημένο μπροστά στην είσοδο από το μοντέλο EMODnet, χωρίς εγγύηση.
Εξοπλισμός
ΤουαλέτεςΝτουςΡεύμαDieselΓλίστραΆντληση λυμάτωνΕστιατόριοΨώνια
Πρόβλεψη 10 ημερών
| Ημέρα | Άνεμος kn | Ριπές kn | από | Κύμα | Καιρός | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| φόρτωση … | ||||||
Ισχυρότερος άνεμος και ριπή ανά ημέρα, μέσος όρος ECMWF και GFS· από την έκτη ημέρα μόνο τάση. Ωριαία πρόγνωση, μοντέλα και προειδοποιήσεις στον χάρτη
Πλησιέστερα λιμάνια μέσω θάλασσας
- Joustersluis 0,9 ν.μ. ΒΔ, μέσω: Joustersluis · Σχεδιασμός διαδρομής
- Zeilboerderij Rufus 1,7 ν.μ. ΒΔ · Σχεδιασμός διαδρομής
- De Woudfennen 2,7 ν.μ. Δ · Σχεδιασμός διαδρομής
- Jachthaven Maran 2,9 ν.μ. Β · Σχεδιασμός διαδρομής
- Jachthaven De Watervriend 3,1 ν.μ. ΒΔ · Σχεδιασμός διαδρομής
- Recreatiepark Leyenspolder 3,4 ν.μ. Δ · Σχεδιασμός διαδρομής
Γέφυρες και υδατοφράκτες κοντά
- Brücke bei Passantenhaven Joure Feste Brücke, 1,1 m · 0,6 km
- Joustersluis Υδατοφράκτης · 1,5 km
- Swettepoelsterdijk Feste Brücke, 2,4 m · 1,9 km
- Boornzwaag, brug in de A-7 Feste Brücke, 12,1 m · 1,9 km
- Boornzwaag over de Wielen, brug in de Alde Wei Feste Brücke, 3 m · 3,4 km
- Brücke bei Jachthaven Maran Feste Brücke, 2,5 m · 3,9 km
- Langweer, brug Feste Brücke, 2,8 m · 4,5 km
- Openhaalbrug Ανασηκούμενη γέφυρα, κλειστή 1,1 m · 4,6 km
Οδηγοί λιμανιών και χάρτες
- OpenSeaMap Ναυτικός χάρτης με σημαντήρες, φάρους και λεπτομέρειες λιμανιού
- OpenStreetMap Χάρτης με δρόμους, καταστήματα και διευθύνσεις στη στεριά
- Google Maps Δορυφορική εικόνα, Street View, ωράρια στη στεριά
- Windy Webcams Webcams στην περιοχή
- Navily Φωτογραφίες, κριτικές, τιμές και κράτηση θέσης
- noforeignland Αγκυροβόλια, υπηρεσίες και αναφορές ιστιοπλόων περιήγησης
Κανόνες και διατυπώσεις
Συχνές ερωτήσεις
Πόσο βαθύ είναι το λιμάνι Passantenhaven Joure;
Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 2 m. Πηγή στοιχείων βάθους: EMODnet (εκτίμηση). Καθοριστικοί είναι ο ναυτικός χάρτης και το βυθόμετρο.
Υπάρχει πετρέλαιο στο λιμάνι Passantenhaven Joure;
Ναι, σύμφωνα με τα στοιχεία λιμένων, το λιμάνι Passantenhaven Joure διαθέτει πετρέλαιο.
Τι εξοπλισμό διαθέτει το λιμάνι Passantenhaven Joure;
Στο λιμάνι υπάρχουν: Τουαλέτες, Ντους, Ρεύμα, Diesel, Γλίστρα, Άντληση λυμάτων, Εστιατόριο, Ψώνια.
Ποια λιμάνια βρίσκονται κοντά στο λιμάνι Passantenhaven Joure;
Μέσω νερού: Joustersluis (0,9 ν.μ.), Zeilboerderij Rufus (1,7 ν.μ.), De Woudfennen (2,7 ν.μ.), Jachthaven Maran (2,9 ν.μ.), Jachthaven De Watervriend (3,1 ν.μ.), Recreatiepark Leyenspolder (3,4 ν.μ.).
Πώς είναι ο καιρός στο λιμάνι Passantenhaven Joure;
Για το λιμάνι Passantenhaven Joure το Sailseer δείχνει την πρόβλεψη 10 ημερών από ECMWF και GFS και στον χάρτη την ωριαία πρόγνωση από εννέα μοντέλα με επίσημες προειδοποιήσεις και μετρημένο άνεμο.
Πηγές: OpenStreetMap way/907791153, Ιστότοπος λιμανιού, OpenStreetMap (υπηρεσίες στο λιμάνι) (κατάσταση 2026-09-22) Θέση και εξοπλισμός εν μέρει από το OpenStreetMap (© Συντελεστές του OpenStreetMap, ODbL).