Sailseer

WSV De Vlietstreek

Νότια Ολλανδία (Ρότερνταμ, Scheveningen) · Ολλανδία

Σχεδιασμός διαδρομής από WSV De VlietstreekΠροβολή στον χάρτη

WSV De Vlietstreek: λιμάνι στην περιοχή Νότια Ολλανδία (Ρότερνταμ, Scheveningen), Ολλανδία. Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 1,6 m. Στο λιμάνι υπάρχουν: Ρεύμα, Diesel, Βενζίνη, Υγραέριο, Γερανός, Άντληση λυμάτων, Εστιατόριο, Ψώνια. Πλησιέστερο λιμάνι μέσω νερού: Fokkerhaven (0,2 ν.μ.). Με το Sailseer σχεδιάζετε από εδώ ταξίδια με καιρό από εννέα μοντέλα, παλίρροια, ρεύματα και ώρες γεφυρών και υδατοφρακτών.

Πληροφορίες λιμανιού

Βάθος νερού: Λιμάνι 1,6 m

Πηγή βάθους: EMODnet (εκτίμηση)

Θέση: 52° 03,91' N 004° 20,82' E

Από το OpenStreetMap (way/1359049843). Βάθος 1.6 m εκτιμημένο μπροστά στην είσοδο από το μοντέλο EMODnet, χωρίς εγγύηση.

Εξοπλισμός

ΡεύμαDieselΒενζίνηΥγραέριοΓερανόςΆντληση λυμάτωνΕστιατόριοΨώνια

Πρόβλεψη 10 ημερών

ΗμέραΆνεμος knΡιπές knαπόΚύμαΚαιρός
φόρτωση …

Ισχυρότερος άνεμος και ριπή ανά ημέρα, μέσος όρος ECMWF και GFS· από την έκτη ημέρα μόνο τάση. Ωριαία πρόγνωση, μοντέλα και προειδοποιήσεις στον χάρτη

Πλησιέστερα λιμάνια μέσω θάλασσας

Γέφυρες και υδατοφράκτες κοντά

Οδηγοί λιμανιών και χάρτες

Κανόνες και διατυπώσεις

Συχνές ερωτήσεις

Πόσο βαθύ είναι το λιμάνι WSV De Vlietstreek;

Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 1,6 m. Πηγή στοιχείων βάθους: EMODnet (εκτίμηση). Καθοριστικοί είναι ο ναυτικός χάρτης και το βυθόμετρο.

Υπάρχει πετρέλαιο στο λιμάνι WSV De Vlietstreek;

Ναι, σύμφωνα με τα στοιχεία λιμένων, το λιμάνι WSV De Vlietstreek διαθέτει πετρέλαιο.

Τι εξοπλισμό διαθέτει το λιμάνι WSV De Vlietstreek;

Στο λιμάνι υπάρχουν: Ρεύμα, Diesel, Βενζίνη, Υγραέριο, Γερανός, Άντληση λυμάτων, Εστιατόριο, Ψώνια.

Ποια λιμάνια βρίσκονται κοντά στο λιμάνι WSV De Vlietstreek;

Μέσω νερού: Fokkerhaven (0,2 ν.μ.), Plaspoelhaven (2,4 ν.μ.), Rietvinkhaven (3,8 ν.μ.), Passantenhaven Delft / De Kolk (4,7 ν.μ.), De Merenburger (6 ν.μ.), Nieuwe Haven (6,6 ν.μ.).

Πώς είναι ο καιρός στο λιμάνι WSV De Vlietstreek;

Για το λιμάνι WSV De Vlietstreek το Sailseer δείχνει την πρόβλεψη 10 ημερών από ECMWF και GFS και στον χάρτη την ωριαία πρόγνωση από εννέα μοντέλα με επίσημες προειδοποιήσεις και μετρημένο άνεμο.

Πηγές: OpenStreetMap way/1359049843, OpenStreetMap (υπηρεσίες στο λιμάνι) (κατάσταση 2026-09-22) Θέση και εξοπλισμός εν μέρει από το OpenStreetMap (© Συντελεστές του OpenStreetMap, ODbL).