Zijda Yachthaven
IJsselmeer ve Markermeer · Hollanda
Rota planla, kalkış: Zijda YachthavenHaritada göster
Zijda Yachthaven, IJsselmeer ve Markermeer bölgesinde (Hollanda) bir limandır. Limandaki su derinliği yaklaşık 1 m. Limanda şunlar var: Dizel. Su yoluyla en yakın liman: Passantenhaven Akkrum (2 mil). Sailseer ile buradan dokuz modelin hava tahmini, gelgit, akıntı ve köprü saatleriyle seyir planlayabilirsiniz.
Liman bilgileri
Su derinliği: Liman 1 m
Derinlik kaynağı: EMODnet (tahmin)
Konum: 53° 04,44' N 005° 48,13' E
OpenStreetMap'ten (way/81293459). Derinlik 1 m, girişin önünde EMODnet modelinden tahmin edildi, garantisiz.
Olanaklar
Dizel
10 günlük görünüm
| Gün | Rüzgar kn | Hamle kn | yönünden | Dalga | Hava | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| yükleniyor … | ||||||
Günlük en kuvvetli rüzgar ve hamle, ECMWF ve GFS ortalaması; altıncı günden itibaren yalnızca eğilim. Haritada saatlik tahmin, modeller ve uyarılar
Su yoluyla en yakın limanlar
- Passantenhaven Akkrum 2 mil GD · Rota planla
- AWS Edndracht 2,2 mil GD, Meineslootbrug üzerinden · Rota planla
- Tusken de Marren 2,3 mil GD, Meineslootbrug üzerinden · Rota planla
- Pikmeerhaven 2,5 mil KD · Rota planla
- Haven Raerd 2,6 mil KB · Rota planla
- Hellingshaven 2,7 mil KD · Rota planla
Yakındaki köprüler ve kanal kilitleri
- Oudeschouw Basküllü köprü, kapalıyken 7,2 m · 1 km
- Sylsbrêge Feste Brücke, 2,5 m · 1,1 km
- Spoorbrug Leeuwarden-Heerenveen Feste Brücke, 1,9 m · 2,5 km
- Brücke bei Suderkade Feste Brücke, 2 m · 2,5 km
- Biensmabrêge Feste Brücke, 2,6 m · 2,7 km
- Brücke bei Suderkade Basküllü köprü, kapalıyken 3,3 m · 3,1 km
- Meineslootbrug Basküllü köprü, kapalıyken 1,1 m · 3,1 km
- BB Bewegliche Brücke Basküllü köprü · 3,2 km
Liman kılavuzları ve haritalar
- OpenSeaMap Şamandıralar, fenerler ve liman ayrıntılarıyla deniz haritası
- OpenStreetMap Karada yollar, dükkanlar ve adreslerle harita
- Google Maps Uydu görüntüsü, sokak görünümü, karadaki açılış saatleri
- Windy Webcams Çevredeki web kameraları
- Navily Fotoğraflar, yorumlar, fiyatlar ve bağlama yeri rezervasyonu
- noforeignland Uzun yol yelkencilerinden demir yerleri, hizmetler ve raporlar
Kurallar ve resmi işlemler
Sık sorulan sorular
Zijda Yachthaven limanı ne kadar derin?
Limandaki su derinliği yaklaşık 1 m. Derinlik bilgisinin kaynağı: EMODnet (tahmin). Esas olan deniz haritası ve iskandildir.
Zijda Yachthaven limanında dizel var mı?
Evet, liman verilerine göre Zijda Yachthaven limanında dizel var.
Zijda Yachthaven limanında hangi olanaklar var?
Limanda şunlar var: Dizel.
Zijda Yachthaven limanının yakınında hangi limanlar var?
Su yoluyla: Passantenhaven Akkrum (2 mil), AWS Edndracht (2,2 mil), Tusken de Marren (2,3 mil), Pikmeerhaven (2,5 mil), Haven Raerd (2,6 mil), Hellingshaven (2,7 mil).
Zijda Yachthaven hava durumu nasıl?
Sailseer, Zijda Yachthaven için ECMWF ve GFS modellerinden 10 günlük görünümü, haritada ise resmi uyarılar ve ölçülen rüzgarla birlikte dokuz modelden saatlik tahmini gösterir.
Kaynaklar: OpenStreetMap way/81293459, OpenStreetMap (limandaki hizmetler) (güncelleme 2026-09-22) Konum ve olanaklar kısmen OpenStreetMap'ten (© OpenStreetMap katkıda bulunanlar, ODbL).