Sailseer

Herøy båtforening

Helgeland · Norveç

Rota planla, kalkış: Herøy båtforeningHaritada göster

Herøy båtforening, Helgeland bölgesinde (Norveç) bir limandır. Limandaki su derinliği yaklaşık 0,1 m. Limanda şunlar var: Dizel, Benzin, Restoran, Market, Tamir atölyesi. Su yoluyla en yakın liman: Helgelandsbase (10,5 mil). Sailseer ile buradan dokuz modelin hava tahmini, gelgit, akıntı ve köprü saatleriyle seyir planlayabilirsiniz.

Liman bilgileri

Su derinliği: Liman 0,1 m

Derinlik kaynağı: EMODnet (tahmin)

Konum: 65° 58,64' N 012° 16,91' E

OpenStreetMap'ten (node/3095920459). Derinlik 0.1 m, girişin önünde EMODnet modelinden tahmin edildi, garantisiz.

Olanaklar

DizelBenzinRestoranMarketTamir atölyesi

10 günlük görünüm

GünRüzgar knHamle knyönündenDalgaHava
yükleniyor …

Günlük en kuvvetli rüzgar ve hamle, ECMWF ve GFS ortalaması; altıncı günden itibaren yalnızca eğilim. Haritada saatlik tahmin, modeller ve uyarılar

Su yoluyla en yakın limanlar

Yakındaki köprüler ve kanal kilitleri

Liman kılavuzları ve haritalar

Kurallar ve resmi işlemler

Sık sorulan sorular

Herøy båtforening limanı ne kadar derin?

Limandaki su derinliği yaklaşık 0,1 m. Derinlik bilgisinin kaynağı: EMODnet (tahmin). Esas olan deniz haritası ve iskandildir.

Herøy båtforening limanında dizel var mı?

Evet, liman verilerine göre Herøy båtforening limanında dizel var.

Herøy båtforening limanında hangi olanaklar var?

Limanda şunlar var: Dizel, Benzin, Restoran, Market, Tamir atölyesi.

Herøy båtforening limanının yakınında hangi limanlar var?

Su yoluyla: Helgelandsbase (10,5 mil), Sleneset Båtforening (30,1 mil), Gjestehavn Lovund (Helgeland) (34,8 mil), Marina Rorbu Hotell (35 mil), Gjestehavn Lovund (Helgeland) (35,1 mil), Træna småbåthavn (40 mil).

Herøy båtforening hava durumu nasıl?

Sailseer, Herøy båtforening için ECMWF ve GFS modellerinden 10 günlük görünümü, haritada ise resmi uyarılar ve ölçülen rüzgarla birlikte dokuz modelden saatlik tahmini gösterir.

Kaynaklar: OpenStreetMap node/3095920459, OpenStreetMap (limandaki hizmetler) (güncelleme 2026-09-18) Konum ve olanaklar kısmen OpenStreetMap'ten (© OpenStreetMap katkıda bulunanlar, ODbL).