Langvik Inner Harbour
Stokholm adacıkları · İsveç
Rota planla, kalkış: Langvik Inner HarbourHaritada göster
Langvik Inner Harbour, Stokholm adacıkları bölgesinde (İsveç) bir limandır. Limandaki su derinliği yaklaşık 9,8 m. Limanda şunlar var: WC, Duş, Su, Dizel, Benzin, Restoran, Market. Su yoluyla en yakın liman: Söder Långholm (4,4 mil). Sailseer ile buradan dokuz modelin hava tahmini, gelgit, akıntı ve köprü saatleriyle seyir planlayabilirsiniz.
Liman bilgileri
Su derinliği: Liman 9,8 m
Derinlik kaynağı: EMODnet (tahmin)
Konum: 59° 26,47' N 018° 55,21' E
OpenStreetMap'ten (node/13030354537). Derinlik 9.8 m, girişin önünde EMODnet modelinden tahmin edildi, garantisiz.
Olanaklar
WCDuşSuDizelBenzinRestoranMarket
10 günlük görünüm
| Gün | Rüzgar kn | Hamle kn | yönünden | Dalga | Hava | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| yükleniyor … | ||||||
Günlük en kuvvetli rüzgar ve hamle, ECMWF ve GFS ortalaması; altıncı günden itibaren yalnızca eğilim. Haritada saatlik tahmin, modeller ve uyarılar
Su yoluyla en yakın limanlar
- Söder Långholm 4,4 mil KB · Rota planla
- Krogbryggan 4,4 mil KB · Rota planla
- Husarö Gästhamn 4,6 mil KB · Rota planla
- Jolpan Finnhamn 6,2 mil KB · Rota planla
- Ingmarsö 7,8 mil B · Rota planla
- Gillstigviken 8,9 mil KB · Rota planla
Liman kılavuzları ve haritalar
- OpenSeaMap Şamandıralar, fenerler ve liman ayrıntılarıyla deniz haritası
- OpenStreetMap Karada yollar, dükkanlar ve adreslerle harita
- Google Maps Uydu görüntüsü, sokak görünümü, karadaki açılış saatleri
- Windy Webcams Çevredeki web kameraları
- Navily Fotoğraflar, yorumlar, fiyatlar ve bağlama yeri rezervasyonu
- noforeignland Uzun yol yelkencilerinden demir yerleri, hizmetler ve raporlar
- Online-Hafenhandbuch esys.org Liman tanımları, yaklaşma, olanaklar
- Havneguide Danimarka, İsveç ve Norveç için liman kılavuzu
Kurallar ve resmi işlemler
Sık sorulan sorular
Langvik Inner Harbour limanı ne kadar derin?
Limandaki su derinliği yaklaşık 9,8 m. Derinlik bilgisinin kaynağı: EMODnet (tahmin). Esas olan deniz haritası ve iskandildir.
Langvik Inner Harbour limanında dizel var mı?
Evet, liman verilerine göre Langvik Inner Harbour limanında dizel var.
Langvik Inner Harbour limanında hangi olanaklar var?
Limanda şunlar var: WC, Duş, Su, Dizel, Benzin, Restoran, Market.
Langvik Inner Harbour limanının yakınında hangi limanlar var?
Su yoluyla: Söder Långholm (4,4 mil), Krogbryggan (4,4 mil), Husarö Gästhamn (4,6 mil), Jolpan Finnhamn (6,2 mil), Ingmarsö (7,8 mil), Gillstigviken (8,9 mil).
Langvik Inner Harbour hava durumu nasıl?
Sailseer, Langvik Inner Harbour için ECMWF ve GFS modellerinden 10 günlük görünümü, haritada ise resmi uyarılar ve ölçülen rüzgarla birlikte dokuz modelden saatlik tahmini gösterir.
Kaynaklar: OpenStreetMap node/13030354537, OpenStreetMap (limandaki hizmetler) (güncelleme 2026-09-18) Konum ve olanaklar kısmen OpenStreetMap'ten (© OpenStreetMap katkıda bulunanlar, ODbL).