Sailseer

Norra Hamnen

Güney Bohuslän (Lysekil, Smögen) · İsveç

Rota planla, kalkış: Norra HamnenHaritada göster

Norra Hamnen, Güney Bohuslän (Lysekil, Smögen) bölgesinde (İsveç) bir limandır. Limandaki su derinliği yaklaşık 1,7 m. Limanda şunlar var: WC, Duş, Dizel, Benzin, Restoran, Market. Su yoluyla en yakın liman: Skeppsviken (0,4 mil). Sailseer ile buradan dokuz modelin hava tahmini, gelgit, akıntı ve köprü saatleriyle seyir planlayabilirsiniz.

Liman bilgileri

Su derinliği: Liman 1,7 m

Derinlik kaynağı: EMODnet (tahmin)

Konum: 58° 20,95' N 011° 55,75' E

OpenStreetMap'ten (node/4332217509). İşletmeci: Uddevalla kommun. Derinlik 1.7 m, girişin önünde EMODnet modelinden tahmin edildi, garantisiz.

Olanaklar

WCDuşDizelBenzinRestoranMarket

10 günlük görünüm

GünRüzgar knHamle knyönündenDalgaHava
yükleniyor …

Günlük en kuvvetli rüzgar ve hamle, ECMWF ve GFS ortalaması; altıncı günden itibaren yalnızca eğilim. Haritada saatlik tahmin, modeller ve uyarılar

Su yoluyla en yakın limanlar

Yakındaki köprüler ve kanal kilitleri

Liman kılavuzları ve haritalar

Kurallar ve resmi işlemler

Sık sorulan sorular

Norra Hamnen limanı ne kadar derin?

Limandaki su derinliği yaklaşık 1,7 m. Derinlik bilgisinin kaynağı: EMODnet (tahmin). Esas olan deniz haritası ve iskandildir.

Norra Hamnen limanında dizel var mı?

Evet, liman verilerine göre Norra Hamnen limanında dizel var.

Norra Hamnen limanında hangi olanaklar var?

Limanda şunlar var: WC, Duş, Dizel, Benzin, Restoran, Market.

Norra Hamnen limanının yakınında hangi limanlar var?

Su yoluyla: Skeppsviken (0,4 mil), Gustavsberg gästhamn (1,2 mil), Rödön/Lindesnäs (1,3 mil), Småbåtshamn (Güney Bohuslän (Lysekil, Smögen)) (3,6 mil), Uddevalla Motorbåtsklubb (4,6 mil), Vindö Marin (7,6 mil).

Norra Hamnen hava durumu nasıl?

Sailseer, Norra Hamnen için ECMWF ve GFS modellerinden 10 günlük görünümü, haritada ise resmi uyarılar ve ölçülen rüzgarla birlikte dokuz modelden saatlik tahmini gösterir.

Kaynaklar: OpenStreetMap node/4332217509, OpenStreetMap (limandaki hizmetler) (güncelleme 2026-09-18) Konum ve olanaklar kısmen OpenStreetMap'ten (© OpenStreetMap katkıda bulunanlar, ODbL).