31st Street Harbor
Michigan Gölü: Illinois ve Indiana (Chicago, Waukegan, Michigan City) · ABD
Rota planla, kalkış: 31st Street HarborHaritada göster
31st Street Harbor, Michigan Gölü: Illinois ve Indiana (Chicago, Waukegan, Michigan City) bölgesinde (ABD) bir limandır. Limandaki su derinliği yaklaşık 2,8 m. Limanda 1000 bağlama yeri var. Limanda şunlar var: WC, Duş, Elektrik, Su, Dizel, Kızak, Pis su boşaltma, Restoran, Tamir atölyesi. Su yoluyla en yakın liman: Burnham Harbor (1,4 mil). Sailseer ile buradan dokuz modelin hava tahmini, gelgit, akıntı ve köprü saatleriyle seyir planlayabilirsiniz.
Liman bilgileri
Su derinliği: Liman 2,8 m
Derinlik kaynağı: EMODnet (tahmin)
1000 bağlama yeri
Konum: 41° 50,17' N 087° 36,31' W
OpenStreetMap'ten (relation/17779074). İşletmeci: Chicago Harbors. Derinlik 2.8 m, girişin önünde EMODnet modelinden tahmin edildi, garantisiz.
Olanaklar
WCDuşElektrikSuDizelKızakPis su boşaltmaRestoranTamir atölyesi
10 günlük görünüm
| Gün | Rüzgar kn | Hamle kn | yönünden | Dalga | Hava | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| yükleniyor … | ||||||
Günlük en kuvvetli rüzgar ve hamle, ECMWF ve GFS ortalaması; altıncı günden itibaren yalnızca eğilim. Haritada saatlik tahmin, modeller ve uyarılar
Su yoluyla en yakın limanlar
- Burnham Harbor 1,4 mil K · Rota planla
- Monroe Harbor 2,6 mil K · Rota planla
- River City Marina 2,8 mil K · Rota planla
- Chicago Harbor 3 mil K · Rota planla
- DuSable Harbor 3,2 mil K · Rota planla
- Jackson Park Inner Harbor 3,4 mil GD · Rota planla
Yakındaki köprüler ve kanal kilitleri
- Chicago Harbor Lock Kanal kilidi · 5,8 km
- North Jean Baptiste Point DuSable Lake Shore Drive Basküllü köprü · 5,9 km
- North Columbus Drive Basküllü köprü · 6 km
- Brücke bei DuSable Harbor Basküllü köprü · 6 km
- North State Street Basküllü köprü · 6,1 km
- North Wabash Avenue Basküllü köprü · 6,1 km
- Dearborn Street Bikeway Basküllü köprü · 6,1 km
- North Michigan Avenue Basküllü köprü · 6,1 km
Liman kılavuzları ve haritalar
- OpenSeaMap Şamandıralar, fenerler ve liman ayrıntılarıyla deniz haritası
- OpenStreetMap Karada yollar, dükkanlar ve adreslerle harita
- Google Maps Uydu görüntüsü, sokak görünümü, karadaki açılış saatleri
- Windy Webcams Çevredeki web kameraları
- Navily Fotoğraflar, yorumlar, fiyatlar ve bağlama yeri rezervasyonu
- noforeignland Uzun yol yelkencilerinden demir yerleri, hizmetler ve raporlar
Kurallar ve resmi işlemler
Sık sorulan sorular
31st Street Harbor limanı ne kadar derin?
Limandaki su derinliği yaklaşık 2,8 m. Derinlik bilgisinin kaynağı: EMODnet (tahmin). Esas olan deniz haritası ve iskandildir.
31st Street Harbor limanında kaç bağlama yeri var?
Limanda 1000 bağlama yeri var.
31st Street Harbor limanında dizel var mı?
Evet, liman verilerine göre 31st Street Harbor limanında dizel var.
31st Street Harbor limanında hangi olanaklar var?
Limanda şunlar var: WC, Duş, Elektrik, Su, Dizel, Kızak, Pis su boşaltma, Restoran, Tamir atölyesi.
31st Street Harbor limanının yakınında hangi limanlar var?
Su yoluyla: Burnham Harbor (1,4 mil), Monroe Harbor (2,6 mil), River City Marina (2,8 mil), Chicago Harbor (3 mil), DuSable Harbor (3,2 mil), Jackson Park Inner Harbor (3,4 mil).
31st Street Harbor hava durumu nasıl?
Sailseer, 31st Street Harbor için ECMWF ve GFS modellerinden 10 günlük görünümü, haritada ise resmi uyarılar ve ölçülen rüzgarla birlikte dokuz modelden saatlik tahmini gösterir.
Kaynaklar: OpenStreetMap relation/17779074, Liman web sitesi, OpenStreetMap (limandaki hizmetler) (güncelleme 2026-10-21) Konum ve olanaklar kısmen OpenStreetMap'ten (© OpenStreetMap katkıda bulunanlar, ODbL).