Sailseer

Big Bay Safe Harbor and Marina

Λίμνη Σουπίριορ: Upper Peninsula (Ontonagon, Keweenaw, Marquette, Munising, Whitefish Bay) · ΗΠΑ

Σχεδιασμός διαδρομής από Big Bay Safe Harbor and MarinaΠροβολή στον χάρτη

Big Bay Safe Harbor and Marina: λιμάνι στην περιοχή Λίμνη Σουπίριορ: Upper Peninsula (Ontonagon, Keweenaw, Marquette, Munising, Whitefish Bay), ΗΠΑ. Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 2,4 m. Στο λιμάνι υπάρχουν: Diesel, Γλίστρα. Πλησιέστερο λιμάνι μέσω νερού: Witzs Marina & Campsites (23,7 ν.μ.). Με το Sailseer σχεδιάζετε από εδώ ταξίδια με καιρό από εννέα μοντέλα, παλίρροια, ρεύματα και ώρες γεφυρών και υδατοφρακτών.

Πληροφορίες λιμανιού

Βάθος νερού: Λιμάνι 2,4 m

Πηγή βάθους: EMODnet (εκτίμηση)

+1 906 345 9353

Θέση: 46° 49,57' N 087° 43,64' W

Από το OpenStreetMap (node/7776128853). Βάθος 2.4 m εκτιμημένο μπροστά στην είσοδο από το μοντέλο EMODnet, χωρίς εγγύηση.

Εξοπλισμός

DieselΓλίστρα

Πρόβλεψη 10 ημερών

ΗμέραΆνεμος knΡιπές knαπόΚύμαΚαιρός
φόρτωση …

Ισχυρότερος άνεμος και ριπή ανά ημέρα, μέσος όρος ECMWF και GFS· από την έκτη ημέρα μόνο τάση. Ωριαία πρόγνωση, μοντέλα και προειδοποιήσεις στον χάρτη

Πλησιέστερα λιμάνια μέσω θάλασσας

Οδηγοί λιμανιών και χάρτες

Κανόνες και διατυπώσεις

Συχνές ερωτήσεις

Πόσο βαθύ είναι το λιμάνι Big Bay Safe Harbor and Marina;

Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 2,4 m. Πηγή στοιχείων βάθους: EMODnet (εκτίμηση). Καθοριστικοί είναι ο ναυτικός χάρτης και το βυθόμετρο.

Υπάρχει πετρέλαιο στο λιμάνι Big Bay Safe Harbor and Marina;

Ναι, σύμφωνα με τα στοιχεία λιμένων, το λιμάνι Big Bay Safe Harbor and Marina διαθέτει πετρέλαιο.

Τι εξοπλισμό διαθέτει το λιμάνι Big Bay Safe Harbor and Marina;

Στο λιμάνι υπάρχουν: Diesel, Γλίστρα.

Ποια λιμάνια βρίσκονται κοντά στο λιμάνι Big Bay Safe Harbor and Marina;

Μέσω νερού: Witzs Marina & Campsites (23,7 ν.μ.), Cinder Pond Marina (27,1 ν.μ.), Marquette Yacht Club (27,4 ν.μ.), Traverse Bay (31,2 ν.μ.), Ford's Superior Retreat (33,6 ν.μ.), Baraga (39,3 ν.μ.).

Πώς είναι ο καιρός στο λιμάνι Big Bay Safe Harbor and Marina;

Για το λιμάνι Big Bay Safe Harbor and Marina το Sailseer δείχνει την πρόβλεψη 10 ημερών από ECMWF και GFS και στον χάρτη την ωριαία πρόγνωση από εννέα μοντέλα με επίσημες προειδοποιήσεις και μετρημένο άνεμο.

Πηγές: OpenStreetMap node/7776128853, OpenStreetMap (υπηρεσίες στο λιμάνι) (κατάσταση 2026-10-21) Θέση και εξοπλισμός εν μέρει από το OpenStreetMap (© Συντελεστές του OpenStreetMap, ODbL).