East Harbor
Κόλπος του Σαν Φρανσίσκο και δέλτα (Σαν Φρανσίσκο, Sausalito, Όκλαντ, Σακραμέντο, Stockton) · ΗΠΑ
Σχεδιασμός διαδρομής από East HarborΠροβολή στον χάρτη
East Harbor: λιμάνι στην περιοχή Κόλπος του Σαν Φρανσίσκο και δέλτα (Σαν Φρανσίσκο, Sausalito, Όκλαντ, Σακραμέντο, Stockton), ΗΠΑ. Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 10,2 m. Στο λιμάνι υπάρχουν: Τουαλέτες, Νερό, Diesel, Εστιατόριο, Ψώνια, Πλυντήριο. Πλησιέστερο λιμάνι μέσω νερού: Yacht Harbor (0,5 ν.μ.). Με το Sailseer σχεδιάζετε από εδώ ταξίδια με καιρό από εννέα μοντέλα, παλίρροια, ρεύματα και ώρες γεφυρών και υδατοφρακτών.
Πληροφορίες λιμανιού
Βάθος νερού: Λιμάνι 10,2 m
Πηγή βάθους: EMODnet (εκτίμηση)
Θέση: 37° 48,41' N 122° 26,04' W
Από το OpenStreetMap (way/453933178). Βάθος 10.2 m εκτιμημένο μπροστά στην είσοδο από το μοντέλο EMODnet, χωρίς εγγύηση.
Εξοπλισμός
ΤουαλέτεςΝερόDieselΕστιατόριοΨώνιαΠλυντήριο
Πρόβλεψη 10 ημερών
| Ημέρα | Άνεμος kn | Ριπές kn | από | Κύμα | Καιρός | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| φόρτωση … | ||||||
Ισχυρότερος άνεμος και ριπή ανά ημέρα, μέσος όρος ECMWF και GFS· από την έκτη ημέρα μόνο τάση. Ωριαία πρόγνωση, μοντέλα και προειδοποιήσεις στον χάρτη
Πλησιέστερα λιμάνια μέσω θάλασσας
- Yacht Harbor 0,5 ν.μ. Δ · Σχεδιασμός διαδρομής
- Hyde Street Harbor 0,6 ν.μ. Α · Σχεδιασμός διαδρομής
- Pier 39 Marina 1,1 ν.μ. Α · Σχεδιασμός διαδρομής
- Travis Marina 3 ν.μ. ΒΔ · Σχεδιασμός διαδρομής
- Treasure Island Yacht Harbor 3,1 ν.μ. Α · Σχεδιασμός διαδρομής
- Port of Trade Winds Harbor 3,4 ν.μ. Α · Σχεδιασμός διαδρομής
Γέφυρες και υδατοφράκτες κοντά
- Lefty O'Doul Bridge Ανασηκούμενη γέφυρα · 5,2 km
Αγκυροβόλια κοντά
- Αγκυροβόλιο 3,5 ν.μ. Β
προστασία από στεριά για ΒΒΑ, ΒΑ, Α, ΑΝΑ, ΝΑ, ΝΝΔ, ΝΔ, Δ, ΔΒΔ
Οδηγοί λιμανιών και χάρτες
- OpenSeaMap Ναυτικός χάρτης με σημαντήρες, φάρους και λεπτομέρειες λιμανιού
- OpenStreetMap Χάρτης με δρόμους, καταστήματα και διευθύνσεις στη στεριά
- Google Maps Δορυφορική εικόνα, Street View, ωράρια στη στεριά
- Windy Webcams Webcams στην περιοχή
- Navily Φωτογραφίες, κριτικές, τιμές και κράτηση θέσης
- noforeignland Αγκυροβόλια, υπηρεσίες και αναφορές ιστιοπλόων περιήγησης
Κανόνες και διατυπώσεις
Συχνές ερωτήσεις
Πόσο βαθύ είναι το λιμάνι East Harbor;
Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 10,2 m. Πηγή στοιχείων βάθους: EMODnet (εκτίμηση). Καθοριστικοί είναι ο ναυτικός χάρτης και το βυθόμετρο.
Υπάρχει πετρέλαιο στο λιμάνι East Harbor;
Ναι, σύμφωνα με τα στοιχεία λιμένων, το λιμάνι East Harbor διαθέτει πετρέλαιο.
Τι εξοπλισμό διαθέτει το λιμάνι East Harbor;
Στο λιμάνι υπάρχουν: Τουαλέτες, Νερό, Diesel, Εστιατόριο, Ψώνια, Πλυντήριο.
Ποια λιμάνια βρίσκονται κοντά στο λιμάνι East Harbor;
Μέσω νερού: Yacht Harbor (0,5 ν.μ.), Hyde Street Harbor (0,6 ν.μ.), Pier 39 Marina (1,1 ν.μ.), Travis Marina (3 ν.μ.), Treasure Island Yacht Harbor (3,1 ν.μ.), Port of Trade Winds Harbor (3,4 ν.μ.).
Πώς είναι ο καιρός στο λιμάνι East Harbor;
Για το λιμάνι East Harbor το Sailseer δείχνει την πρόβλεψη 10 ημερών από ECMWF και GFS και στον χάρτη την ωριαία πρόγνωση από εννέα μοντέλα με επίσημες προειδοποιήσεις και μετρημένο άνεμο.
Πηγές: OpenStreetMap way/453933178, OpenStreetMap (υπηρεσίες στο λιμάνι) (κατάσταση 2026-10-21) Θέση και εξοπλισμός εν μέρει από το OpenStreetMap (© Συντελεστές του OpenStreetMap, ODbL).