Glen Lake Resort
Michigan Gölü: doğu kıyısı (St. Joseph, Holland, Muskegon, Ludington, Traverse City, Charlevoix) · ABD
Rota planla, kalkış: Glen Lake ResortHaritada göster
Glen Lake Resort, Michigan Gölü: doğu kıyısı (St. Joseph, Holland, Muskegon, Ludington, Traverse City, Charlevoix) bölgesinde (ABD) bir limandır. Limandaki su derinliği yaklaşık 2 m. Limanda şunlar var: Dizel. Su yoluyla en yakın liman: Stander Marine (12,8 mil). Sailseer ile buradan dokuz modelin hava tahmini, gelgit, akıntı ve köprü saatleriyle seyir planlayabilirsiniz.
Liman bilgileri
Su derinliği: Liman 2 m
Derinlik kaynağı: EMODnet (tahmin)
Konum: 44° 53,36' N 085° 58,81' W
OpenStreetMap'ten (way/908538981). İşletmeci: Glen Craft Resort & Marina. Derinlik 2 m, girişin önünde EMODnet modelinden tahmin edildi, garantisiz.
Olanaklar
Dizel
10 günlük görünüm
| Gün | Rüzgar kn | Hamle kn | yönünden | Dalga | Hava | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| yükleniyor … | ||||||
Günlük en kuvvetli rüzgar ve hamle, ECMWF ve GFS ortalaması; altıncı günden itibaren yalnızca eğilim. Haritada saatlik tahmin, modeller ve uyarılar
Su yoluyla en yakın limanlar
- Stander Marine 12,8 mil KD · Rota planla
- Leland Harbor 12,9 mil KD · Rota planla
- Crystal Lake Yacht Club 18,9 mil GB · Rota planla
- Jacobson Marina Resort 23,3 mil GB · Rota planla
- Frankfort Municipal Marina 23,4 mil GB · Rota planla
- Betsie Bay Marina 24 mil GB · Rota planla
Liman kılavuzları ve haritalar
- OpenSeaMap Şamandıralar, fenerler ve liman ayrıntılarıyla deniz haritası
- OpenStreetMap Karada yollar, dükkanlar ve adreslerle harita
- Google Maps Uydu görüntüsü, sokak görünümü, karadaki açılış saatleri
- Windy Webcams Çevredeki web kameraları
- Navily Fotoğraflar, yorumlar, fiyatlar ve bağlama yeri rezervasyonu
- noforeignland Uzun yol yelkencilerinden demir yerleri, hizmetler ve raporlar
Kurallar ve resmi işlemler
Sık sorulan sorular
Glen Lake Resort limanı ne kadar derin?
Limandaki su derinliği yaklaşık 2 m. Derinlik bilgisinin kaynağı: EMODnet (tahmin). Esas olan deniz haritası ve iskandildir.
Glen Lake Resort limanında dizel var mı?
Evet, liman verilerine göre Glen Lake Resort limanında dizel var.
Glen Lake Resort limanında hangi olanaklar var?
Limanda şunlar var: Dizel.
Glen Lake Resort limanının yakınında hangi limanlar var?
Su yoluyla: Stander Marine (12,8 mil), Leland Harbor (12,9 mil), Crystal Lake Yacht Club (18,9 mil), Jacobson Marina Resort (23,3 mil), Frankfort Municipal Marina (23,4 mil), Betsie Bay Marina (24 mil).
Glen Lake Resort hava durumu nasıl?
Sailseer, Glen Lake Resort için ECMWF ve GFS modellerinden 10 günlük görünümü, haritada ise resmi uyarılar ve ölçülen rüzgarla birlikte dokuz modelden saatlik tahmini gösterir.
Kaynaklar: OpenStreetMap way/908538981, Liman web sitesi, OpenStreetMap (limandaki hizmetler) (güncelleme 2026-10-21) Konum ve olanaklar kısmen OpenStreetMap'ten (© OpenStreetMap katkıda bulunanlar, ODbL).