Sailseer

Westport Marina

Ακτή της Ουάσινγκτον (Willapa Bay, Westport, La Push) · ΗΠΑ

Σχεδιασμός διαδρομής από Westport MarinaΠροβολή στον χάρτη

Westport Marina: λιμάνι στην περιοχή Ακτή της Ουάσινγκτον (Willapa Bay, Westport, La Push), ΗΠΑ. Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 4 m. Στο λιμάνι υπάρχουν: Τουαλέτες, Diesel, Γλίστρα, Εστιατόριο, Ψώνια. Πλησιέστερο λιμάνι μέσω νερού: Quinalt Marina (2,4 ν.μ.). Με το Sailseer σχεδιάζετε από εδώ ταξίδια με καιρό από εννέα μοντέλα, παλίρροια, ρεύματα και ώρες γεφυρών και υδατοφρακτών.

Πληροφορίες λιμανιού

Βάθος νερού: Λιμάνι 4 m

Πηγή βάθους: EMODnet (εκτίμηση)

Ιστότοπος

Θέση: 46° 54,46' N 124° 06,47' W

Από το OpenStreetMap (relation/20400403). Φορέας: Port of Grays Harbor. Βάθος 4 m εκτιμημένο μπροστά στην είσοδο από το μοντέλο EMODnet, χωρίς εγγύηση.

Εξοπλισμός

ΤουαλέτεςDieselΓλίστραΕστιατόριοΨώνια

Πρόβλεψη 10 ημερών

ΗμέραΆνεμος knΡιπές knαπόΚύμαΚαιρός
φόρτωση …

Ισχυρότερος άνεμος και ριπή ανά ημέρα, μέσος όρος ECMWF και GFS· από την έκτη ημέρα μόνο τάση. Ωριαία πρόγνωση, μοντέλα και προειδοποιήσεις στον χάρτη

Πλησιέστερα λιμάνια μέσω θάλασσας

Webcams κοντά

Μόνο σύνδεσμοι, αν μια κάμερα λειτουργεί αυτή τη στιγμή η σελίδα δεν το ελέγχει.

Οδηγοί λιμανιών και χάρτες

Κανόνες και διατυπώσεις

Συχνές ερωτήσεις

Πόσο βαθύ είναι το λιμάνι Westport Marina;

Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 4 m. Πηγή στοιχείων βάθους: EMODnet (εκτίμηση). Καθοριστικοί είναι ο ναυτικός χάρτης και το βυθόμετρο.

Υπάρχει πετρέλαιο στο λιμάνι Westport Marina;

Ναι, σύμφωνα με τα στοιχεία λιμένων, το λιμάνι Westport Marina διαθέτει πετρέλαιο.

Τι εξοπλισμό διαθέτει το λιμάνι Westport Marina;

Στο λιμάνι υπάρχουν: Τουαλέτες, Diesel, Γλίστρα, Εστιατόριο, Ψώνια.

Ποια λιμάνια βρίσκονται κοντά στο λιμάνι Westport Marina;

Μέσω νερού: Quinalt Marina (2,4 ν.μ.), Tokeland Marina (19,2 ν.μ.), Port of Ilwaco Marina (40,6 ν.μ.), Chinook Marina (46,3 ν.μ.), Hammond Marina (Columbia (Astoria, Ilwaco, Longview, Portland)) (51 ν.μ.), East Mooring Basin (53 ν.μ.).

Πώς είναι ο καιρός στο λιμάνι Westport Marina;

Για το λιμάνι Westport Marina το Sailseer δείχνει την πρόβλεψη 10 ημερών από ECMWF και GFS και στον χάρτη την ωριαία πρόγνωση από εννέα μοντέλα με επίσημες προειδοποιήσεις και μετρημένο άνεμο.

Πηγές: OpenStreetMap relation/20400403, Ιστότοπος λιμανιού, OpenStreetMap (υπηρεσίες στο λιμάνι) (κατάσταση 2026-10-21) Θέση και εξοπλισμός εν μέρει από το OpenStreetMap (© Συντελεστές του OpenStreetMap, ODbL).