Faul AG
Ciriško jezero · Švicarska
Planiraj rutu od luke Faul AGPrikaži na karti
Faul AG je luka u području Ciriško jezero, Švicarska. Ponuda u luci: Dizel, Restoran, Namirnice. Najbliža luka vodnim putem je Oberrieden (0,3 NM). Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.
Podaci o luci
Dubina vode: nema podatka
Položaj: 47° 16,21' N 008° 35,28' E
Vode: Zürichsee · Unutarnje jezero bez vodnog puta do mora
Iz OpenStreetMapa (node/1844098953). Upravitelj: Faul AG.
Oprema
DizelRestoranNamirnice
Izgledi za 10 dana
| Dan | Vjetar kn | Udari kn | iz | Vrijeme | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| učitava se … | ||||||
Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti
Najbliže luke vodnim putem
- Oberrieden 0,3 NM SZ · Planiraj rutu
- Resasteg 0,3 NM JI · Planiraj rutu
- Herrliberg 1 NM SI · Planiraj rutu
- Thalwil Bürger 1,3 NM SZ · Planiraj rutu
- Hafen Käpfnach 1,5 NM JI · Planiraj rutu
- Thalwil Farbsteig 1,6 NM SZ · Planiraj rutu
Peljari i karte
- OpenSeaMap Pomorska karta s plutačama, svjetionicima i detaljima luke
- OpenStreetMap Karta s putovima, trgovinama i adresama na kopnu
- Google Maps Satelitska snimka, pogled s ulice, radno vrijeme na kopnu
- Windy Webcams Web-kamere u okolici
- Navily Fotografije, ocjene, cijene i rezervacija veza
- noforeignland Sidrišta, usluge i izvješća nautičara na dugim plovidbama
Pravila i formalnosti
Česta pitanja
Ima li dizela u luci Faul AG?
Da, prema podacima o luci, u luci Faul AG ima dizela.
Kakvu opremu ima luka Faul AG?
Ponuda u luci: Dizel, Restoran, Namirnice.
Koje su luke u blizini luke Faul AG?
Vodnim putem: Oberrieden (0,3 NM), Resasteg (0,3 NM), Herrliberg (1 NM), Thalwil Bürger (1,3 NM), Hafen Käpfnach (1,5 NM), Thalwil Farbsteig (1,6 NM).
Kakvo je vrijeme u luci Faul AG?
Sailseer za luku Faul AG prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.
Izvori: OpenStreetMap node/1844098953, OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-09-29) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).