Sailseer

Port du Nid du Crõ

Jezioro Neuchâtel · Szwajcaria

Planuj trasę z portu: Port du Nid du CrõPokaż na mapie

Port du Nid du Crõ to port w akwenie Jezioro Neuchâtel, Szwajcaria. Na miejscu: WC, Prysznic, Woda, Diesel, Dźwig, Slip, Restauracja, Zakupy. Najbliższy port drogą wodną: Port des Jeunes-Rives (0,7 Mm). Z Sailseer zaplanujesz stąd rejsy z pogodą z dziewięciu modeli, pływami, prądami i godzinami otwarcia mostów.

Informacje o porcie

Głębokość wody: brak danych

Położenie: 46° 59,74' N 006° 57,00' E

Akwen: Neuenburgersee · Jezioro bez drogi wodnej do morza

Z OpenStreetMap (node/1990017211).

Wyposażenie

WCPrysznicWodaDieselDźwigSlipRestauracjaZakupy

Perspektywa 10-dniowa

DzieńWiatr knPorywy knzPogoda
wczytywanie …

Najsilniejszy wiatr i poryw w każdym dniu, średnia z ECMWF i GFS; od szóstego dnia tylko tendencja. Prognoza godzinowa, modele i ostrzeżenia na mapie

Najbliższe porty drogą wodną

Przewodniki po portach i mapy

Przepisy i formalności

Najczęściej zadawane pytania

Czy w porcie Port du Nid du Crõ można zatankować diesel?

Tak, według danych o porcie Port du Nid du Crõ można tam zatankować diesel.

Jakie wyposażenie ma port Port du Nid du Crõ?

Na miejscu: WC, Prysznic, Woda, Diesel, Dźwig, Slip, Restauracja, Zakupy.

Jakie porty leżą w pobliżu portu Port du Nid du Crõ?

Drogą wodną: Port des Jeunes-Rives (0,7 Mm), Port d'Hauterive (1,3 Mm), Port de Saint-Blaise (1,6 Mm), Port de Serrières (2,2 Mm), Port d'Auvernier (3,3 Mm), Hafenmeister / Capitainerie (Cudrefin) (3,4 Mm).

Jaka jest pogoda w porcie Port du Nid du Crõ?

Dla portu Port du Nid du Crõ Sailseer pokazuje perspektywę 10-dniową z ECMWF i GFS, a na mapie prognozę godzinową z dziewięciu modeli wraz z urzędowymi ostrzeżeniami i zmierzonym wiatrem.

Źródła: OpenStreetMap node/1990017211, OpenStreetMap (usługi w porcie) (stan 2026-09-29) Położenie i wyposażenie częściowo z OpenStreetMap (© współtwórcy OpenStreetMap, ODbL).