Porto Inglês
Sotavento: Maio (Porto Inglês) · Kaapverdië
Route vanaf Porto Inglês plannenOp de kaart tonen
Porto Inglês is een haven in het vaargebied Sotavento: Maio (Porto Inglês), Kaapverdië. Voorzieningen ter plaatse: Restaurant, Boodschappen. De dichtstbijzijnde haven over het water is Pedra Badejo (17,7 NM). Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.
Haveninfo
Waterdiepte: geen gegevens
Ligging: 15° 08,44' N 023° 13,10' W
Uit OpenStreetMap (node/7085257602). Plaats met aanlegsteiger volgens OpenStreetMap, geen aangewezen jachthaven: vraag de havenmeester naar een ligplaats aan de pier of in de vissershaven.
Voorzieningen
RestaurantBoodschappen
10-daagse vooruitblik
| Dag | Wind kn | Windstoten kn | uit | Golven | Weer | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| wordt geladen … | ||||||
Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart
Dichtstbijzijnde havens over het water
- Pedra Badejo 17,7 NM W · Route plannen
- Porto da Praia 23,1 NM ZW · Route plannen
- Tarrafal de Santiago 39,9 NM W · Route plannen
Havengidsen en kaarten
- OpenSeaMap Zeekaart met boeien, lichten en havendetails
- OpenStreetMap Kaart met wegen, winkels en adressen aan land
- Google Maps Satellietbeeld, straatweergave, openingstijden aan land
- Windy Webcams Webcams in de omgeving
- Navily Foto's, beoordelingen, prijzen en ligplaatsreservering
- noforeignland Ankerplaatsen, voorzieningen en verslagen van langetochtzeilers
Regels en formaliteiten
Veelgestelde vragen
Welke voorzieningen heeft Porto Inglês?
Voorzieningen ter plaatse: Restaurant, Boodschappen.
Welke havens liggen in de buurt van Porto Inglês?
Over het water: Pedra Badejo (17,7 NM), Porto da Praia (23,1 NM), Tarrafal de Santiago (39,9 NM).
Hoe is het weer in Porto Inglês?
Sailseer toont voor Porto Inglês de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.
Bronnen: OpenStreetMap node/7085257602, OpenStreetMap way/966314327 (aanlegsteiger), OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-09-29) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).