WSV Brookmerland
Ems i Istočna Frizija · Njemačka
Planiraj rutu od luke WSV BrookmerlandPrikaži na karti
WSV Brookmerland je luka u području Ems i Istočna Frizija, Njemačka. Dubina vode u luci iznosi oko 1,5 m. Najbliža luka vodnim putem je Wassersportverein Zweibült Engerhafe (2,3 NM). Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.
Podaci o luci
Dubina vode: Luka 1,5 m
Izvor dubine: EMODnet (procjena)
+49 4934 496756 · Web stranica
Položaj: 53° 30,65' N 007° 15,28' E
Iz OpenStreetMapa (node/2834272613). Dubina 1.5 m procijenjena ispred ulaza iz modela EMODnet, bez jamstva.
Izgledi za 10 dana
| Dan | Vjetar kn | Udari kn | iz | Valovi | Vrijeme | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| učitava se … | ||||||
Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti
Najbliže luke vodnim putem
- Wassersportverein Zweibült Engerhafe 2,3 NM JI, preko: Brücke bei WSV Brookmerland · Planiraj rutu
- Wassersportverein Dre Deep Loppersum 3,2 NM J · Planiraj rutu
- Yacht-Club Aurich 4,5 NM JI, preko: Brücke bei WSV Brookmerland, Brücke bei Wassersportverein Dre Deep Loppersum, Brücke bei Yacht-Club Aurich · Planiraj rutu
- Yachthafen Norden 5,1 NM S · Planiraj rutu
- Hafen 5,3 NM JZ, preko: Brücke bei WSV Brookmerland · Planiraj rutu
- BSC 6 NM JI, preko: Brücke bei WSV Brookmerland, Brücke bei Wassersportverein Dre Deep Loppersum, Brücke bei Yacht-Club Aurich · Planiraj rutu
Mostovi i prevodnice u blizini
- Brücke bei WSV Brookmerland Feste Brücke, 2 m · 0,5 km
- Brücke bei Wassersportverein Dre Deep Loppersum Feste Brücke, 2,8 m · 5,3 km
- Brücke bei Wassersportverein Dre Deep Loppersum Feste Brücke, 2,5 m · 5,3 km
- Brücke bei Hafen Feste Brücke, 1,8 m · 5,6 km
- Brücke bei Wassersportverein Dre Deep Loppersum Feste Brücke, 2,8 m · 5,7 km
- Brücke bei Hafen Feste Brücke, 2,1 m · 5,8 km
- Brücke bei Wassersportverein Dre Deep Loppersum Feste Brücke, 2,5 m · 6,1 km
- Brücke bei Yacht-Club Aurich Feste Brücke, 2 m · 7,8 km
Peljari i karte
- OpenSeaMap Pomorska karta s plutačama, svjetionicima i detaljima luke
- OpenStreetMap Karta s putovima, trgovinama i adresama na kopnu
- Google Maps Satelitska snimka, pogled s ulice, radno vrijeme na kopnu
- Windy Webcams Web-kamere u okolici
- Navily Fotografije, ocjene, cijene i rezervacija veza
- noforeignland Sidrišta, usluge i izvješća nautičara na dugim plovidbama
- Online-Hafenhandbuch esys.org Opisi luka, prilaz, oprema
- BSH Kartenportal Službene pomorske karte, oglasi za pomorce, zabranjena područja
Pravila i formalnosti
Česta pitanja
Koliko je duboka luka WSV Brookmerland?
Dubina vode u luci iznosi oko 1,5 m. Izvor podatka o dubini: EMODnet (procjena). Mjerodavni su pomorska karta i dubinomjer.
Koje su luke u blizini luke WSV Brookmerland?
Vodnim putem: Wassersportverein Zweibült Engerhafe (2,3 NM), Wassersportverein Dre Deep Loppersum (3,2 NM), Yacht-Club Aurich (4,5 NM), Yachthafen Norden (5,1 NM), Hafen (5,3 NM), BSC (6 NM).
Kakvo je vrijeme u luci WSV Brookmerland?
Sailseer za luku WSV Brookmerland prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.
Izvori: OpenStreetMap node/2834272613, Web-stranica luke (stanje 2026-09-22) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).