Gedser Lystbådehavn
Meklenburská zátoka · Dánsko
Plánovat trasu, start: Gedser LystbådehavnZobrazit na mapě
Gedser Lystbådehavn je přístav v oblasti Meklenburská zátoka, Dánsko. Hloubka vody v přístavu je přibližně 1,2 m. Na místě: WC, Sprchy, Elektřina, Nafta, Skluz, Restaurace, Pračka. Nejbližší přístav po vodě: Gedser (0,5 NM). Se Sailseer odsud naplánujete plavby s počasím z devíti modelů, přílivem a odlivem, proudy a otevírací dobou mostů.
Informace o přístavu
Hloubka vody: Přístav 1,2 m
Zdroj hloubky: EMODnet (odhad)
Poloha: 54° 34,86' N 011° 55,34' E
Z OpenStreetMap (node/431046907). Hloubka 1.2 m odhadnuta před vjezdem z modelu EMODnet, bez záruky.
Vybavení
WCSprchyElektřinaNaftaSkluzRestauracePračka
Výhled na 10 dní
| Den | Vítr kn | Nárazy kn | od | Vlny | Počasí | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| načítá se … | ||||||
Nejsilnější vítr a náraz za den, průměr z ECMWF a GFS; od šestého dne jen tendence. Hodinová předpověď, modely a výstrahy na mapě
Nejbližší přístavy po vodě
- Gedser 0,5 NM JZ · Plánovat trasu
- Nysted (Lolland, DK) 11,2 NM SZ · Plánovat trasu
- Stubberup 12,4 NM SZ · Plánovat trasu
- Lundehøje 20,2 NM Z · Plánovat trasu
- Errindlev 22 NM Z · Plánovat trasu
- Rødbyhavn 22,4 NM Z · Plánovat trasu
Průvodci po přístavech a mapy
- OpenSeaMap Námořní mapa s bójemi, majáky a detaily přístavu
- OpenStreetMap Mapa s cestami, obchody a adresami na pevnině
- Google Maps Satelitní snímek, pohled z ulice, otevírací doby na pevnině
- Windy Webcams Webkamery v okolí
- Navily Fotky, hodnocení, ceny a rezervace místa v přístavu
- noforeignland Kotviště, služby a zprávy od cestovních jachtařů
- Online-Hafenhandbuch esys.org Popisy přístavů, příjezd, vybavení
- Den danske Havnelods Úřední dánský popis přístavu s hloubkami a příjezdem
- Havneguide Průvodce přístavy pro Dánsko, Švédsko a Norsko
Pravidla a formality
Časté dotazy
Jak hluboký je přístav Gedser Lystbådehavn?
Hloubka vody v přístavu je přibližně 1,2 m. Zdroj údaje o hloubce: EMODnet (odhad). Rozhodující jsou námořní mapa a hloubkoměr.
Dá se v přístavu Gedser Lystbådehavn natankovat nafta?
Ano, podle údajů o přístavu Gedser Lystbådehavn je tam k dispozici nafta.
Jaké vybavení má přístav Gedser Lystbådehavn?
Na místě: WC, Sprchy, Elektřina, Nafta, Skluz, Restaurace, Pračka.
Které přístavy jsou poblíž přístavu Gedser Lystbådehavn?
Po vodě: Gedser (0,5 NM), Nysted (Lolland, DK) (11,2 NM), Stubberup (12,4 NM), Lundehøje (20,2 NM), Errindlev (22 NM), Rødbyhavn (22,4 NM).
Jaké je počasí v přístavu Gedser Lystbådehavn?
Sailseer pro přístav Gedser Lystbådehavn ukazuje výhled na 10 dní z ECMWF a GFS a na mapě hodinovou předpověď z devíti modelů s úředními výstrahami a naměřeným větrem.
Zdroje: OpenStreetMap node/431046907, OpenStreetMap (služby v přístavu) (stav 2026-09-22) Poloha a vybavení zčásti z OpenStreetMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL).