Sailseer

Kastrup Strandpark

Öresund · Dánsko

Plánovat trasu, start: Kastrup StrandparkZobrazit na mapě

Kastrup Strandpark je přístav v oblasti Öresund, Dánsko. Hloubka vody v přístavu je přibližně 2,3 m. Na místě: WC, Sprchy, Nafta, Benzín, Skluz, Wi-Fi, Restaurace, Lodní potřeby. Nejbližší přístav po vodě: Kastrup Broforenings Bådehavn (0,6 NM). Se Sailseer odsud naplánujete plavby s počasím z devíti modelů, přílivem a odlivem, proudy a otevírací dobou mostů.

Informace o přístavu

Hloubka vody: Přístav 2,3 m

Zdroj hloubky: EMODnet (odhad)

Web

Poloha: 55° 38,55' N 012° 39,11' E

Z OpenStreetMap (node/2258351054). Provozovatel: Tårnby Kommune. Hloubka 2.3 m odhadnuta před vjezdem z modelu EMODnet, bez záruky.

Vybavení

WCSprchyNaftaBenzínSkluzWi-FiRestauraceLodní potřeby

Výhled na 10 dní

DenVítr knNárazy knodVlnyPočasí
načítá se …

Nejsilnější vítr a náraz za den, průměr z ECMWF a GFS; od šestého dne jen tendence. Hodinová předpověď, modely a výstrahy na mapě

Nejbližší přístavy po vodě

Mosty a zdymadla v okolí

Kotviště v okolí

Průvodci po přístavech a mapy

Pravidla a formality

Časté dotazy

Jak hluboký je přístav Kastrup Strandpark?

Hloubka vody v přístavu je přibližně 2,3 m. Zdroj údaje o hloubce: EMODnet (odhad). Rozhodující jsou námořní mapa a hloubkoměr.

Dá se v přístavu Kastrup Strandpark natankovat nafta?

Ano, podle údajů o přístavu Kastrup Strandpark je tam k dispozici nafta.

Jaké vybavení má přístav Kastrup Strandpark?

Na místě: WC, Sprchy, Nafta, Benzín, Skluz, Wi-Fi, Restaurace, Lodní potřeby.

Které přístavy jsou poblíž přístavu Kastrup Strandpark?

Po vodě: Kastrup Broforenings Bådehavn (0,6 NM), Kastrup Lystbådehavn (0,7 NM), Sundby Sejlforenings (2,8 NM), Barakkebroen (3,3 NM), Margretheholms (5,2 NM), Flakfortet Havn (5,3 NM).

Jaké je počasí v přístavu Kastrup Strandpark?

Sailseer pro přístav Kastrup Strandpark ukazuje výhled na 10 dní z ECMWF a GFS a na mapě hodinovou předpověď z devíti modelů s úředními výstrahami a naměřeným větrem.

Zdroje: OpenStreetMap node/2258351054, Web přístavu, OpenStreetMap (služby v přístavu) (stav 2026-09-22) Poloha a vybavení zčásti z OpenStreetMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL).