Sønderborg Lystbådehavn
Fiord Flensburski · Dania
Planuj trasę z portu: Sønderborg LystbådehavnPokaż na mapie
Sønderborg Lystbådehavn to port w akwenie Fiord Flensburski, Dania. Głębokość wody w porcie wynosi około 2,2 m. Liczba miejsc postojowych w porcie: 650. Na miejscu: WC, Prysznic, Prąd, Woda, Diesel, Dźwig, Slip, Odbiór fekaliów, Wi-Fi, Restauracja, Pralka, Sklep żeglarski. Najbliższy port drogą wodną: Sønderborg (0,5 Mm). Z Sailseer zaplanujesz stąd rejsy z pogodą z dziewięciu modeli, pływami, prądami i godzinami otwarcia mostów.
Informacje o porcie
Głębokość wody: Port 2,2 m
Źródło głębokości: EMODnet (szacunek)
650 miejsc postojowych
+45 27 84 85 25 · Strona internetowa
Położenie: 54° 53,90' N 009° 47,69' E
Z OpenStreetMap (way/447098391). Operator: Sønderborg Lystbådehavn amba. Głębokość 2.2 m oszacowana przed wejściem z modelu EMODnet, bez gwarancji.
Wyposażenie
WCPrysznicPrądWodaDieselDźwigSlipOdbiór fekaliówWi-FiRestauracjaPralkaSklep żeglarski
Perspektywa 10-dniowa
| Dzień | Wiatr kn | Porywy kn | z | Fale | Pogoda | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| wczytywanie … | ||||||
Najsilniejszy wiatr i poryw w każdym dniu, średnia z ECMWF i GFS; od szóstego dnia tylko tendencja. Prognoza godzinowa, modele i ostrzeżenia na mapie
Najbliższe porty drogą wodną
- Sønderborg 0,5 Mm NW · Planuj trasę
- Sønderborg Havn 1 Mm NW, przez Kong Christian X's Bro (Sønderborg) · Planuj trasę
- Verdens Ende 1,6 Mm NW · Planuj trasę
- Høruphav (Als, DK) 5,4 Mm E · Planuj trasę
- Brandsbøl Havn 7,5 Mm N · Planuj trasę
- Langballigau 8,6 Mm SW · Planuj trasę
Mosty i śluzy w pobliżu
- Kong Christian X's Bro (Sønderborg) Most zwodzony, zamknięty 4,5 m · 1,6 km
- Alssundbrücke Feste Brücke, 33 m · 3,2 km
- Alssundbroen Feste Brücke, 33 m · 3,2 km
Kotwicowiska w pobliżu
- Kotwicowisko 6,6 Mm W
Osłona nieoceniona - Kotwicowisko 7,6 Mm SW
Osłona nieoceniona
Przewodniki po portach i mapy
- OpenSeaMap Mapa morska z pławami, światłami nawigacyjnymi i szczegółami portu
- OpenStreetMap Mapa z drogami, sklepami i adresami na lądzie
- Google Maps Zdjęcie satelitarne, widok ulicy, godziny otwarcia na lądzie
- Windy Webcams Kamery internetowe w okolicy
- Navily Zdjęcia, opinie, ceny i rezerwacja miejsc postojowych
- noforeignland Kotwicowiska, usługi i relacje żeglarzy turystycznych
- Online-Hafenhandbuch esys.org Opisy portów, podejście, wyposażenie
- Den danske Havnelods Oficjalny duński opis portów z głębokościami i podejściem
- Havneguide Przewodnik po portach Danii, Szwecji i Norwegii
Przepisy i formalności
Najczęściej zadawane pytania
Jaka jest głębokość w porcie Sønderborg Lystbådehavn?
Głębokość wody w porcie wynosi około 2,2 m. Źródło danych o głębokości: EMODnet (szacunek). Wiążące są mapa morska i echosonda.
Ile miejsc postojowych ma port Sønderborg Lystbådehavn?
Liczba miejsc postojowych w porcie: 650.
Czy w porcie Sønderborg Lystbådehavn można zatankować diesel?
Tak, według danych o porcie Sønderborg Lystbådehavn można tam zatankować diesel.
Jakie wyposażenie ma port Sønderborg Lystbådehavn?
Na miejscu: WC, Prysznic, Prąd, Woda, Diesel, Dźwig, Slip, Odbiór fekaliów, Wi-Fi, Restauracja, Pralka, Sklep żeglarski.
Jakie porty leżą w pobliżu portu Sønderborg Lystbådehavn?
Drogą wodną: Sønderborg (0,5 Mm), Sønderborg Havn (1 Mm), Verdens Ende (1,6 Mm), Høruphav (Als, DK) (5,4 Mm), Brandsbøl Havn (7,5 Mm), Langballigau (8,6 Mm).
Jaka jest pogoda w porcie Sønderborg Lystbådehavn?
Dla portu Sønderborg Lystbådehavn Sailseer pokazuje perspektywę 10-dniową z ECMWF i GFS, a na mapie prognozę godzinową z dziewięciu modeli wraz z urzędowymi ostrzeżeniami i zmierzonym wiatrem.
Źródła: OpenStreetMap way/447098391, Strona portu, OpenStreetMap (usługi w porcie) (stan 2026-09-22) Położenie i wyposażenie częściowo z OpenStreetMap (© współtwórcy OpenStreetMap, ODbL).