Sailseer

Ebeltoft Havn

Kattegat, Jutlandia · Dania

Planuj trasę z portu: Ebeltoft HavnPokaż na mapie

Ebeltoft Havn to port w akwenie Kattegat, Jutlandia, Dania. Na miejscu: WC, Prysznic, Prąd, Diesel, Benzyna, Dźwig, Slip, Restauracja, Zakupy, Warsztat. Najbliższy port drogą wodną: Ebeltoft (0,4 Mm). Z Sailseer zaplanujesz stąd rejsy z pogodą z dziewięciu modeli, pływami, prądami i godzinami otwarcia mostów.

Informacje o porcie

Głębokość wody: brak danych

+45 86 34 31 24

Położenie: 56° 11,83' N 010° 40,19' E

Akwen śródlądowy

Spiętrzenie wiatrowe według Havnelods do +1.5 m i -1 m. Uważaj na prąd przy wejściu (Havnelods). Ograniczenie prędkości 3 kn.

Wyposażenie

WCPrysznicPrądDieselBenzynaDźwigSlipRestauracjaZakupyWarsztat

Den danske Havnelods (po duńsku, stan 2026-07-03)

Położenie: Kattegat, Ebeltoft Vig

Dybder (głębokości): Se plan. | På siderne af renden fra Trafikhavn til Træskibshavn forekommer tilsanding, hvorfor renden kan være smal.

Vandstand (poziom wody): Forskellen mellem middelhøjvande og middellavvande er 0,3 m. NW-lig storm kan give indtil 1,5 m højvande specielt, når det flover af. SE-lig vind kan give indtil 1,0 m lavvande.

Strøm (prądy): Ingen strøm af betydning.

Fartbegrænsning (ograniczenie prędkości): 3 knob.

Ressourcer (wyposażenie): Affaldstønder. El (380 V). Diesel og olie. Benzin 200 m. En 10-tons kran. Stor havneplads og bådebyggeri med ophalerbedding til fartøjer på indtil 20 tons. Maskinværksted. Dykker forefindes.

Perspektywa 10-dniowa

DzieńWiatr knPorywy knzFalePogoda
wczytywanie …

Najsilniejszy wiatr i poryw w każdym dniu, średnia z ECMWF i GFS; od szóstego dnia tylko tendencja. Prognoza godzinowa, modele i ostrzeżenia na mapie

Najbliższe porty drogą wodną

Przewodniki po portach i mapy

Przepisy i formalności

Najczęściej zadawane pytania

Czy w porcie Ebeltoft Havn można zatankować diesel?

Tak, według danych o porcie Ebeltoft Havn można tam zatankować diesel.

Jakie wyposażenie ma port Ebeltoft Havn?

Na miejscu: WC, Prysznic, Prąd, Diesel, Benzyna, Dźwig, Slip, Restauracja, Zakupy, Warsztat.

Jakie porty leżą w pobliżu portu Ebeltoft Havn?

Drogą wodną: Ebeltoft (0,4 Mm), Øer (6 Mm), Esby havn (6 Mm), Kongsgårde Bro (15,1 Mm), Skødshoved Bro Jollehavn (17,4 Mm), Tunø (18,5 Mm).

Jaka jest pogoda w porcie Ebeltoft Havn?

Dla portu Ebeltoft Havn Sailseer pokazuje perspektywę 10-dniową z ECMWF i GFS, a na mapie prognozę godzinową z dziewięciu modeli wraz z urzędowymi ostrzeżeniami i zmierzonym wiatrem.

Źródła: Den danske Havnelods (Geodatastyrelsen), OpenStreetMap (usługi w porcie) (stan 2026-09-17) Położenie i wyposażenie częściowo z OpenStreetMap (© współtwórcy OpenStreetMap, ODbL).