Sailseer

Virtsu kalasadam

Riški zaljev, istok (Pärnu) · Estonija

Planiraj rutu od luke Virtsu kalasadamPrikaži na karti

Virtsu kalasadam je luka u području Riški zaljev, istok (Pärnu), Estonija. Dubina vode u luci iznosi oko 0,8 m. Ponuda u luci: Dizel, Istezalište. Najbliža luka vodnim putem je Virtsu vanasadam (0,7 NM). Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.

Podaci o luci

Dubina vode: Luka 0,8 m

Izvor dubine: OpenStreetMap

+372 4724630

Položaj: 58° 35,31' N 023° 31,49' E

Iz OpenStreetMapa (way/1145112420). Upravitelj: Lääneranna Vallavalitsus. Dubina 0.8 m prema OSM-u.

Oprema

DizelIstezalište

Nema: Struja, Pražnjenje fekalija

Izgledi za 10 dana

DanVjetar knUdari knizValoviVrijeme
učitava se …

Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti

Najbliže luke vodnim putem

Web kamere u blizini

Samo link, stranica ne provjerava radi li kamera upravo.

Peljari i karte

Pravila i formalnosti

Česta pitanja

Koliko je duboka luka Virtsu kalasadam?

Dubina vode u luci iznosi oko 0,8 m. Izvor podatka o dubini: OpenStreetMap. Mjerodavni su pomorska karta i dubinomjer.

Ima li dizela u luci Virtsu kalasadam?

Da, prema podacima o luci, u luci Virtsu kalasadam ima dizela.

Kakvu opremu ima luka Virtsu kalasadam?

Ponuda u luci: Dizel, Istezalište. Nema: Struja, Pražnjenje fekalija.

Koje su luke u blizini luke Virtsu kalasadam?

Vodnim putem: Virtsu vanasadam (0,7 NM), Virtsu sadam (1,1 NM), Kesse-Jaani sadam (3,5 NM), Kuivastu sadam (4,7 NM), Vanaluubi paadisadam (5,5 NM), Pivarootsi sadam (6,3 NM).

Kakvo je vrijeme u luci Virtsu kalasadam?

Sailseer za luku Virtsu kalasadam prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.

Izvori: OpenStreetMap way/1145112420, OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-09-18) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).