Sailseer

C.N.Villa de San Pedro

Murcia (Garrucha tot Mar Menor) · Spanje

Route vanaf C.N.Villa de San Pedro plannenOp de kaart tonen

C.N.Villa de San Pedro is een haven in het vaargebied Murcia (Garrucha tot Mar Menor), Spanje. De waterdiepte in de haven is ongeveer 2,7 m. Voorzieningen ter plaatse: Douche, Diesel, Kraan, Helling, Restaurant, Werkplaats, Watersportwinkel. De dichtstbijzijnde haven over het water is Puerto deportivo de Lo Pagán (1,2 NM). Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.

Haveninfo

Waterdiepte: Haven 2,7 m

Diepte-opgave: EMODnet (schatting)

Ligging: 37° 49,31' N 000° 45,39' W

Uit OpenStreetMap (node/3786169055). Diepte 2.7 m geschat uit het EMODnet-model voor de ingang, zonder garantie.

Voorzieningen

DoucheDieselKraanHellingRestaurantWerkplaatsWatersportwinkel

10-daagse vooruitblik

DagWind knWindstoten knuitGolvenWeer
wordt geladen …

Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart

Dichtstbijzijnde havens over het water

Havengidsen en kaarten

Regels en formaliteiten

Veelgestelde vragen

Hoe diep is het water in C.N.Villa de San Pedro?

De waterdiepte in de haven is ongeveer 2,7 m. Bron van de diepte-opgave: EMODnet (schatting). Bepalend zijn de zeekaart en het echolood.

Kun je in C.N.Villa de San Pedro diesel tanken?

Ja, volgens de havengegevens is er in C.N.Villa de San Pedro diesel.

Welke voorzieningen heeft C.N.Villa de San Pedro?

Voorzieningen ter plaatse: Douche, Diesel, Kraan, Helling, Restaurant, Werkplaats, Watersportwinkel.

Welke havens liggen in de buurt van C.N.Villa de San Pedro?

Over het water: Puerto deportivo de Lo Pagán (1,2 NM), Puerto Deportivo Miguel Caballero (4,6 NM), Puerto Deportivo Tomás Maestre (4,7 NM), Marina Internacional (9,6 NM), Club náutico Mar Menor (9,8 NM), Real Club Náutico (Costa Blanca (Torrevieja tot Dénia)) (10 NM).

Hoe is het weer in C.N.Villa de San Pedro?

Sailseer toont voor C.N.Villa de San Pedro de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.

Bronnen: OpenStreetMap node/3786169055, OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-09-22) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).