Sailseer

La Llotja

Mallorca · Španjolska

Planiraj rutu od luke La LlotjaPrikaži na karti

La Llotja je luka u području Mallorca, Španjolska. Dubina vode u luci iznosi oko 5,4 m. Ponuda u luci: WC, Tuš, Voda, Dizel, Dizalica, Istezalište, Wi-Fi, Restoran, Namirnice, Radionica. Najbliža luka vodnim putem je Real Club Náutico (Mallorca) (0,4 NM). Lokalni vjetrovi u području: Tramontana (Baleari). Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.

Podaci o luci

Dubina vode: Luka 5,4 m

Izvor dubine: EMODnet (procjena)

+34 971 100 446 · Web stranica

Položaj: 39° 34,05' N 002° 38,54' E

Iz OpenStreetMapa (way/224127599). Dubina 5.4 m procijenjena ispred ulaza iz modela EMODnet, bez jamstva.

Oprema

WCTušVodaDizelDizalicaIstezališteWi-FiRestoranNamirniceRadionica

Izgledi za 10 dana

DanVjetar knUdari knizValoviVrijeme
učitava se …

Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti

Lokalni vjetrovi

Najbliže luke vodnim putem

Web kamere u blizini

Samo link, stranica ne provjerava radi li kamera upravo.

Peljari i karte

Pravila i formalnosti

Česta pitanja

Koliko je duboka luka La Llotja?

Dubina vode u luci iznosi oko 5,4 m. Izvor podatka o dubini: EMODnet (procjena). Mjerodavni su pomorska karta i dubinomjer.

Ima li dizela u luci La Llotja?

Da, prema podacima o luci, u luci La Llotja ima dizela.

Kakvu opremu ima luka La Llotja?

Ponuda u luci: WC, Tuš, Voda, Dizel, Dizalica, Istezalište, Wi-Fi, Restoran, Namirnice, Radionica.

Koje su luke u blizini luke La Llotja?

Vodnim putem: Real Club Náutico (Mallorca) (0,4 NM), Marina Naviera Balear (0,6 NM), Marina Port de Mallorca (0,7 NM), Club de Mar (0,8 NM), es Portitxol (1 NM), Club Marítim Molinar de Llevant (1,5 NM).

Kakvo je vrijeme u luci La Llotja?

Sailseer za luku La Llotja prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.

Izvori: OpenStreetMap way/224127599, Web-stranica luke, OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-09-22) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).