Sailseer

Kabböle Marina

Finski zaljev, istok (Porvoo, Kotka) · Finska

Planiraj rutu od luke Kabböle MarinaPrikaži na karti

Kabböle Marina je luka u području Finski zaljev, istok (Porvoo, Kotka), Finska. Dubina vode u luci iznosi oko 5,4 m. Ponuda u luci: Dizel, Benzin, Istezalište, Restoran. Najbliža luka vodnim putem je Bockhamn (4,1 NM). Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.

Podaci o luci

Dubina vode: Luka 5,4 m

Izvor dubine: EMODnet (procjena)

Položaj: 60° 18,34' N 026° 04,87' E

Iz OpenStreetMapa (way/924467447). Dubina 5.4 m procijenjena ispred ulaza iz modela EMODnet, bez jamstva.

Oprema

DizelBenzinIstezališteRestoran

Izgledi za 10 dana

DanVjetar knUdari knizValoviVrijeme
učitava se …

Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti

Najbliže luke vodnim putem

Peljari i karte

Pravila i formalnosti

Česta pitanja

Koliko je duboka luka Kabböle Marina?

Dubina vode u luci iznosi oko 5,4 m. Izvor podatka o dubini: EMODnet (procjena). Mjerodavni su pomorska karta i dubinomjer.

Ima li dizela u luci Kabböle Marina?

Da, prema podacima o luci, u luci Kabböle Marina ima dizela.

Kakvu opremu ima luka Kabböle Marina?

Ponuda u luci: Dizel, Benzin, Istezalište, Restoran.

Koje su luke u blizini luke Kabböle Marina?

Vodnim putem: Bockhamn (4,1 NM), Norra Sandö (7 NM), Nyport (8,5 NM), Myllylahden venelaituri (8,7 NM), Sandholmsudden (9,2 NM), Valkon venesatama (10,6 NM).

Kakvo je vrijeme u luci Kabböle Marina?

Sailseer za luku Kabböle Marina prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.

Izvori: OpenStreetMap way/924467447, OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-09-18) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).