Avant port
Bretagne Zuid (Concarneau, Lorient, Morbihan) · Frankrijk
Route vanaf Avant port plannenOp de kaart tonen
Avant port is een haven in het vaargebied Bretagne Zuid (Concarneau, Lorient, Morbihan), Frankrijk. De waterdiepte in de haven is ongeveer 7,2 m. Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Douche, Water, Helling, Wifi, Restaurant, Boodschappen, Wasmachine. De dichtstbijzijnde haven over het water is Cale de Pen Mané (0,2 NM). Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.
Haveninfo
Waterdiepte: Haven 7,2 m
Diepte-opgave: EMODnet (schatting)
Ligging: 47° 44,66' N 003° 21,49' W
Uit OpenStreetMap (node/1949692831). Diepte 7.2 m geschat uit het EMODnet-model voor de ingang, zonder garantie.
Voorzieningen
ToilettenDoucheWaterHellingWifiRestaurantBoodschappenWasmachine
Niet aanwezig: Vuilwater afpompen
10-daagse vooruitblik
| Dag | Wind kn | Windstoten kn | uit | Golven | Weer | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| wordt geladen … | ||||||
Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart
Dichtstbijzijnde havens over het water
- Cale de Pen Mané 0,2 NM ZO · Route plannen
- Avant port (Bretagne Zuid (Concarneau, Lorient, Morbihan)) 0,4 NM N · Route plannen
- Port Saint-Catherine 0,7 NM Z · Route plannen
- Kernevel 1,4 NM ZW · Route plannen
- Port de Locmalo 1,4 NM Z · Route plannen
- Port de la Pointe 1,5 NM Z · Route plannen
Bruggen en sluizen in de buurt
- Pont François Le Corre Basculebrug · 1 km
Havengidsen en kaarten
- OpenSeaMap Zeekaart met boeien, lichten en havendetails
- OpenStreetMap Kaart met wegen, winkels en adressen aan land
- Google Maps Satellietbeeld, straatweergave, openingstijden aan land
- Windy Webcams Webcams in de omgeving
- Navily Foto's, beoordelingen, prijzen en ligplaatsreservering
- noforeignland Ankerplaatsen, voorzieningen en verslagen van langetochtzeilers
Regels en formaliteiten
Veelgestelde vragen
Hoe diep is het water in Avant port?
De waterdiepte in de haven is ongeveer 7,2 m. Bron van de diepte-opgave: EMODnet (schatting). Bepalend zijn de zeekaart en het echolood.
Welke voorzieningen heeft Avant port?
Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Douche, Water, Helling, Wifi, Restaurant, Boodschappen, Wasmachine. Niet aanwezig: Vuilwater afpompen.
Welke havens liggen in de buurt van Avant port?
Over het water: Cale de Pen Mané (0,2 NM), Avant port (Bretagne Zuid (Concarneau, Lorient, Morbihan)) (0,4 NM), Port Saint-Catherine (0,7 NM), Kernevel (1,4 NM), Port de Locmalo (1,4 NM), Port de la Pointe (1,5 NM).
Hoe is het weer in Avant port?
Sailseer toont voor Avant port de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.
Bronnen: OpenStreetMap node/1949692831, OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-09-24) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).