Sailseer

Bassin du Chateau

Côte d'Azur (Hyères, Saint-Tropez, Cannes, Nice, Menton) · Frankrijk

Route vanaf Bassin du Chateau plannenOp de kaart tonen

Bassin du Chateau is een haven in het vaargebied Côte d'Azur (Hyères, Saint-Tropez, Cannes, Nice, Menton), Frankrijk. De waterdiepte in de haven is ongeveer 7,8 m. Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Douche, Water, Diesel, Helling, Restaurant, Boodschappen, Watersportwinkel. De dichtstbijzijnde haven over het water is Nouveau Port (Le Lavandou) (0,2 NM). Lokale winden in het vaargebied: Mistral. Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.

Haveninfo

Waterdiepte: Haven 7,8 m

Diepte-opgave: EMODnet (schatting)

Ligging: 43° 08,23' N 006° 22,22' O

Uit OpenStreetMap (way/1147998832). Diepte 7.8 m geschat uit het EMODnet-model voor de ingang, zonder garantie.

Voorzieningen

ToilettenDoucheWaterDieselHellingRestaurantBoodschappenWatersportwinkel

10-daagse vooruitblik

DagWind knWindstoten knuitGolvenWeer
wordt geladen …

Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart

Lokale winden

Dichtstbijzijnde havens over het water

Havengidsen en kaarten

Regels en formaliteiten

Veelgestelde vragen

Hoe diep is het water in Bassin du Chateau?

De waterdiepte in de haven is ongeveer 7,8 m. Bron van de diepte-opgave: EMODnet (schatting). Bepalend zijn de zeekaart en het echolood.

Kun je in Bassin du Chateau diesel tanken?

Ja, volgens de havengegevens is er in Bassin du Chateau diesel.

Welke voorzieningen heeft Bassin du Chateau?

Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Douche, Water, Diesel, Helling, Restaurant, Boodschappen, Watersportwinkel.

Welke havens liggen in de buurt van Bassin du Chateau?

Over het water: Nouveau Port (Le Lavandou) (0,2 NM), Bassin d'Honneur (1 NM), Port du Pradet (2,5 NM), Malherbe (6,2 NM), Port Cros (7,6 NM), Port Privé de Cavalaire (8,8 NM).

Hoe is het weer in Bassin du Chateau?

Sailseer toont voor Bassin du Chateau de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.

Bronnen: OpenStreetMap way/1147998832, OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-09-24) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).