Gorey Harbour
Kanalski otoci (Jersey, Guernsey, Alderney) · Kanalski otoci
Planiraj rutu od luke Gorey HarbourPrikaži na karti
Gorey Harbour je luka u području Kanalski otoci (Jersey, Guernsey, Alderney), Kanalski otoci. Dubina vode u luci iznosi oko 1,6 m. Ponuda u luci: WC, Tuš, Struja, Dizel, Dizalica, Istezalište, Wi-Fi, Restoran, Namirnice. Najbliža luka vodnim putem je St Catherine (1,6 NM). Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.
Podaci o luci
Dubina vode: Luka 1,6 m
Izvor dubine: EMODnet (procjena)
Položaj: 49° 11,89' N 002° 01,35' W
Iz OpenStreetMapa (way/212335646). Ima vezova za goste. Dubina 1.6 m procijenjena ispred ulaza iz modela EMODnet, bez jamstva.
Oprema
WCTušStrujaDizelDizalicaIstezališteWi-FiRestoranNamirnice
Izgledi za 10 dana
| Dan | Vjetar kn | Udari kn | iz | Valovi | Vrijeme | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| učitava se … | ||||||
Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti
Najbliže luke vodnim putem
- St Catherine 1,6 NM S · Planiraj rutu
- La Rocque Harbour 6,4 NM J · Planiraj rutu
- La Collette Yacht Basin 10,7 NM Z · Planiraj rutu
- Elizabeth Marina 10,7 NM Z · Planiraj rutu
- French Harbour 10,7 NM Z · Planiraj rutu
- St Helier Marina 10,7 NM Z · Planiraj rutu
Peljari i karte
- OpenSeaMap Pomorska karta s plutačama, svjetionicima i detaljima luke
- OpenStreetMap Karta s putovima, trgovinama i adresama na kopnu
- Google Maps Satelitska snimka, pogled s ulice, radno vrijeme na kopnu
- Windy Webcams Web-kamere u okolici
- Navily Fotografije, ocjene, cijene i rezervacija veza
- noforeignland Sidrišta, usluge i izvješća nautičara na dugim plovidbama
Pravila i formalnosti
Česta pitanja
Koliko je duboka luka Gorey Harbour?
Dubina vode u luci iznosi oko 1,6 m. Izvor podatka o dubini: EMODnet (procjena). Mjerodavni su pomorska karta i dubinomjer.
Ima li dizela u luci Gorey Harbour?
Da, prema podacima o luci, u luci Gorey Harbour ima dizela.
Kakvu opremu ima luka Gorey Harbour?
Ponuda u luci: WC, Tuš, Struja, Dizel, Dizalica, Istezalište, Wi-Fi, Restoran, Namirnice.
Koje su luke u blizini luke Gorey Harbour?
Vodnim putem: St Catherine (1,6 NM), La Rocque Harbour (6,4 NM), La Collette Yacht Basin (10,7 NM), Elizabeth Marina (10,7 NM), French Harbour (10,7 NM), St Helier Marina (10,7 NM).
Kakvo je vrijeme u luci Gorey Harbour?
Sailseer za luku Gorey Harbour prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.
Izvori: OpenStreetMap way/212335646, OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-09-24) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).