Sailseer

Petit Port

Gironde a Médoc · Francie

Plánovat trasu, start: Petit PortZobrazit na mapě

Petit Port je přístav v oblasti Gironde a Médoc, Francie. Hloubka vody v přístavu je přibližně 4,9 m. Na místě: WC, Sprchy, Voda, Nafta, Skluz, Restaurace, Nákup. Nejbližší přístav po vodě: Port de l'Aiguillon (0,2 NM). Se Sailseer odsud naplánujete plavby s počasím z devíti modelů, přílivem a odlivem, proudy a otevírací dobou mostů.

Informace o přístavu

Hloubka vody: Přístav 4,9 m

Zdroj hloubky: EMODnet (odhad)

Poloha: 44° 39,70' N 001° 09,16' W

Z OpenStreetMap (node/661146437). Hloubka 4.9 m odhadnuta před vjezdem z modelu EMODnet, bez záruky.

Vybavení

WCSprchyVodaNaftaSkluzRestauraceNákup

Výhled na 10 dní

DenVítr knNárazy knodVlnyPočasí
načítá se …

Nejsilnější vítr a náraz za den, průměr z ECMWF a GFS; od šestého dne jen tendence. Hodinová předpověď, modely a výstrahy na mapě

Nejbližší přístavy po vodě

Průvodci po přístavech a mapy

Pravidla a formality

Časté dotazy

Jak hluboký je přístav Petit Port?

Hloubka vody v přístavu je přibližně 4,9 m. Zdroj údaje o hloubce: EMODnet (odhad). Rozhodující jsou námořní mapa a hloubkoměr.

Dá se v přístavu Petit Port natankovat nafta?

Ano, podle údajů o přístavu Petit Port je tam k dispozici nafta.

Jaké vybavení má přístav Petit Port?

Na místě: WC, Sprchy, Voda, Nafta, Skluz, Restaurace, Nákup.

Které přístavy jsou poblíž přístavu Petit Port?

Po vodě: Port de l'Aiguillon (0,2 NM), Port de Pêche (0,2 NM), Port ostréicole de La Teste (0,5 NM), Port ostréicole du Rocher (1,2 NM), Port de La Hume (1,3 NM), Port de Meyran (3,5 NM).

Jaké je počasí v přístavu Petit Port?

Sailseer pro přístav Petit Port ukazuje výhled na 10 dní z ECMWF a GFS a na mapě hodinovou předpověď z devíti modelů s úředními výstrahami a naměřeným větrem.

Zdroje: OpenStreetMap node/661146437, OpenStreetMap (služby v přístavu) (stav 2026-09-24) Poloha a vybavení zčásti z OpenStreetMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL).