Sailseer

Port de Plaisance (Balaruc-les-Bains)

Lionski zaljev (Roussillon, Languedoc, Sète) · Francuska

Planiraj rutu od luke Port de Plaisance (Balaruc-les-Bains)Prikaži na karti

Port de Plaisance (Balaruc-les-Bains) je luka u području Lionski zaljev (Roussillon, Languedoc, Sète), Francuska. Dubina vode u luci iznosi oko 2 m. Ponuda u luci: Dizel, Benzin, Plin, Restoran, Namirnice. Najbliža luka vodnim putem je Bassin du Midi (1,4 NM). Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.

Podaci o luci

Dubina vode: Luka 2 m

Izvor dubine: EMODnet (procjena)

Položaj: 43° 26,63' N 003° 41,70' E

Iz OpenStreetMapa (relation/5655511). Dubina 2 m procijenjena ispred ulaza iz modela EMODnet, bez jamstva.

Oprema

DizelBenzinPlinRestoranNamirnice

Izgledi za 10 dana

DanVjetar knUdari knizValoviVrijeme
učitava se …

Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti

Najbliže luke vodnim putem

Mostovi i prevodnice u blizini

Peljari i karte

Pravila i formalnosti

Česta pitanja

Koliko je duboka luka Port de Plaisance (Balaruc-les-Bains)?

Dubina vode u luci iznosi oko 2 m. Izvor podatka o dubini: EMODnet (procjena). Mjerodavni su pomorska karta i dubinomjer.

Ima li dizela u luci Port de Plaisance (Balaruc-les-Bains)?

Da, prema podacima o luci, u luci Port de Plaisance (Balaruc-les-Bains) ima dizela.

Kakvu opremu ima luka Port de Plaisance (Balaruc-les-Bains)?

Ponuda u luci: Dizel, Benzin, Plin, Restoran, Namirnice.

Koje su luke u blizini luke Port de Plaisance (Balaruc-les-Bains)?

Vodnim putem: Bassin du Midi (1,4 NM), Port de la Pointe Courte (1,7 NM), Port de Pêche (Sète) (2,6 NM), IGY Sète Marina (2,6 NM), Bassin Colbert (3,8 NM), Port de Mèze (4 NM).

Kakvo je vrijeme u luci Port de Plaisance (Balaruc-les-Bains)?

Sailseer za luku Port de Plaisance (Balaruc-les-Bains) prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.

Izvori: OpenStreetMap relation/5655511, OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-09-24) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).