Sailseer

Port Haliguen

Bretanja, jug (Concarneau, Lorient, Morbihan) · Francuska

Planiraj rutu od luke Port HaliguenPrikaži na karti

Port Haliguen je luka u području Bretanja, jug (Concarneau, Lorient, Morbihan), Francuska. Dubina vode u luci iznosi oko 5,1 m. Ponuda u luci: WC, Tuš, Dizel, Dizalica, Istezalište, Restoran, Perilica rublja, Nautička oprema. Najbliža luka vodnim putem je Port Maria (5,1 NM). Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.

Podaci o luci

Dubina vode: Luka 5,1 m

Izvor dubine: EMODnet (procjena)

+33297502056

Položaj: 47° 29,24' N 003° 06,10' W

Iz OpenStreetMapa (way/41971172). Upravitelj: SAGEMOR. Dubina 5.1 m procijenjena ispred ulaza iz modela EMODnet, bez jamstva.

Oprema

WCTušDizelDizalicaIstezališteRestoranPerilica rubljaNautička oprema

Izgledi za 10 dana

DanVjetar knUdari knizValoviVrijeme
učitava se …

Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti

Najbliže luke vodnim putem

Web kamere u blizini

Samo link, stranica ne provjerava radi li kamera upravo.

Peljari i karte

Pravila i formalnosti

Česta pitanja

Koliko je duboka luka Port Haliguen?

Dubina vode u luci iznosi oko 5,1 m. Izvor podatka o dubini: EMODnet (procjena). Mjerodavni su pomorska karta i dubinomjer.

Ima li dizela u luci Port Haliguen?

Da, prema podacima o luci, u luci Port Haliguen ima dizela.

Kakvu opremu ima luka Port Haliguen?

Ponuda u luci: WC, Tuš, Dizel, Dizalica, Istezalište, Restoran, Perilica rublja, Nautička oprema.

Koje su luke u blizini luke Port Haliguen?

Vodnim putem: Port Maria (5,1 NM), Darse Sud (8,1 NM), Port Saint-Gildas (8,9 NM), Port de la Trinité sur Mer (8,9 NM), Port du Crouesty (9,5 NM), Bassin à flot (Bretanja, jug (Concarneau, Lorient, Morbihan)) (10,3 NM).

Kakvo je vrijeme u luci Port Haliguen?

Sailseer za luku Port Haliguen prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.

Izvori: OpenStreetMap way/41971172, OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-09-24) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).