Port-Médoc
Gironde en Médoc · Frankrijk
Route vanaf Port-Médoc plannenOp de kaart tonen
Port-Médoc is een haven in het vaargebied Gironde en Médoc, Frankrijk. De waterdiepte in de haven is ongeveer 1,2 m. De haven heeft 950 ligplaatsen. Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Walstroom, Diesel, Helling, Vuilwater afpompen, Wifi, Restaurant, Watersportwinkel. De dichtstbijzijnde haven over het water is Port Bloc (0,8 NM). Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.
Haveninfo
Waterdiepte: Haven 1,2 m
Diepte-opgave: EMODnet (schatting)
950 ligplaatsen
Ligging: 45° 33,38' N 001° 03,61' W
Uit OpenStreetMap (way/136604636). Beheerder: Port Adhoc. Diepte 1.2 m geschat uit het EMODnet-model voor de ingang, zonder garantie.
Voorzieningen
ToilettenWalstroomDieselHellingVuilwater afpompenWifiRestaurantWatersportwinkel
10-daagse vooruitblik
| Dag | Wind kn | Windstoten kn | uit | Golven | Weer | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| wordt geladen … | ||||||
Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart
Dichtstbijzijnde havens over het water
- Port Bloc 0,8 NM N · Route plannen
- Bureau du port 3,4 NM NO · Route plannen
- Port de Royan 4 NM N · Route plannen
- Port de Meschers 5,8 NM O · Route plannen
- Port de La Palmyre 9,3 NM NW · Route plannen
- Port des Monards 10,4 NM O · Route plannen
Havengidsen en kaarten
- OpenSeaMap Zeekaart met boeien, lichten en havendetails
- OpenStreetMap Kaart met wegen, winkels en adressen aan land
- Google Maps Satellietbeeld, straatweergave, openingstijden aan land
- Windy Webcams Webcams in de omgeving
- Navily Foto's, beoordelingen, prijzen en ligplaatsreservering
- noforeignland Ankerplaatsen, voorzieningen en verslagen van langetochtzeilers
Regels en formaliteiten
Veelgestelde vragen
Hoe diep is het water in Port-Médoc?
De waterdiepte in de haven is ongeveer 1,2 m. Bron van de diepte-opgave: EMODnet (schatting). Bepalend zijn de zeekaart en het echolood.
Hoeveel ligplaatsen heeft Port-Médoc?
De haven heeft 950 ligplaatsen.
Kun je in Port-Médoc diesel tanken?
Ja, volgens de havengegevens is er in Port-Médoc diesel.
Welke voorzieningen heeft Port-Médoc?
Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Walstroom, Diesel, Helling, Vuilwater afpompen, Wifi, Restaurant, Watersportwinkel.
Welke havens liggen in de buurt van Port-Médoc?
Over het water: Port Bloc (0,8 NM), Bureau du port (3,4 NM), Port de Royan (4 NM), Port de Meschers (5,8 NM), Port de La Palmyre (9,3 NM), Port des Monards (10,4 NM).
Hoe is het weer in Port-Médoc?
Sailseer toont voor Port-Médoc de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.
Bronnen: OpenStreetMap way/136604636, Website van de haven, OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-09-24) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).