Sailseer

Horsens Havn

Mali Belt · Danska

Planiraj rutu od luke Horsens HavnPrikaži na karti

Horsens Havn je luka u području Mali Belt, Danska. Ponuda u luci: Dizel, Dizalica, Istezalište, Restoran, Namirnice. Najbliža luka vodnim putem je Horsens (0,4 NM). Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.

Podaci o luci

Dubina vode: nema podatka

+45 75 62 10 14 · Web stranica

Položaj: 55° 51,41' N 009° 51,98' E

Unutarnje vode

Olujni uspor prema Havnelodsu do +1.5 m i -1 m. Ograničenje brzine 6 čv.

Oprema

DizelDizalicaIstezališteRestoranNamirnice

Den danske Havnelods (na danskom, stanje 2026-08-10)

Položaj: Kattegat, Horsens Fjord

Dybder (dubine): Se plan.

Besejling (prilaz): Meldepligt. Der er meldepligt til Havnekontoret for erhvervsskibe inden for kontorets normale åbningstid (mandag-torsdag fra kl. 0800-1530 og fredag fra kl. 0800-1500) 1 time før skibets forventede ankomst og afgang eller på Havnekontorets tlf. 75 62 10 14, der er døgnbemandet. Se i øvrigt Særlige bestemmelser

Vandstand (vodostaj): Forskellen mellem middelhøjvande og middellavvande med roligt vejr er 0,4 m. NW-lig gennem N drejende storm kan give indtil 1,5 m højvande, SW-lig og S-lig storm kan give indtil 1,0 m lavvande. | Vandstandssignal.

Fartbegrænsning (ograničenje brzine): 6 knob i de inderste 3500 m af sejlrenden.

Ressourcer (oprema): Brændstof 500 m. Ophalerbedding til skibe på indtil 100 tons. 3 mobilkraner med krog og grab, max. 80 tons. Miljøstation.

Izgledi za 10 dana

DanVjetar knUdari knizValoviVrijeme
učitava se …

Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti

Najbliže luke vodnim putem

Peljari i karte

Pravila i formalnosti

Česta pitanja

Ima li dizela u luci Horsens Havn?

Da, prema podacima o luci, u luci Horsens Havn ima dizela.

Kakvu opremu ima luka Horsens Havn?

Ponuda u luci: Dizel, Dizalica, Istezalište, Restoran, Namirnice.

Koje su luke u blizini luke Horsens Havn?

Vodnim putem: Horsens (0,4 NM), Hjarnø (7,2 NM), Snaptun (7,6 NM), Hov Havn (Hou Havn) (16,6 NM), Endelave (17,4 NM), Juelsminde (19,2 NM).

Kakvo je vrijeme u luci Horsens Havn?

Sailseer za luku Horsens Havn prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.

Izvori: Den danske Havnelods (Geodatastyrelsen), OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-09-17) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).