Sailseer

ACI Marina Rab

Kvarner (Opatija, Rijeka, Krk, Cres, Lošinj, Rab) · Κροατία

Σχεδιασμός διαδρομής από ACI Marina RabΠροβολή στον χάρτη

ACI Marina Rab: λιμάνι στην περιοχή Kvarner (Opatija, Rijeka, Krk, Cres, Lošinj, Rab), Κροατία. Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 7,1 m. Το λιμάνι διαθέτει 142 θέσεις ελλιμενισμού. Στο λιμάνι υπάρχουν: Ντους, Diesel, Βενζίνη, Γερανός, Γλίστρα, Wi-Fi, Εστιατόριο, Ψώνια, Πλυντήριο, Είδη ναυτιλίας. Πλησιέστερο λιμάνι μέσω νερού: ACI Marina Supetarska Draga (10,2 ν.μ.). Τοπικοί άνεμοι στην περιοχή: Bora, Jugo (σιρόκος της Αδριατικής). Με το Sailseer σχεδιάζετε από εδώ ταξίδια με καιρό από εννέα μοντέλα, παλίρροια, ρεύματα και ώρες γεφυρών και υδατοφρακτών.

Πληροφορίες λιμανιού

Βάθος νερού: Λιμάνι 7,1 m

Πηγή βάθους: EMODnet (εκτίμηση)

142 θέσεις ελλιμενισμού

+385 51 724 023 · Ιστότοπος

Θέση: 44° 45,42' N 014° 45,79' E

Από το OpenStreetMap (way/293103061). Φορέας: Adriatic Croatia International Club. Βάθος 7.1 m εκτιμημένο μπροστά στην είσοδο από το μοντέλο EMODnet, χωρίς εγγύηση.

Εξοπλισμός

ΝτουςDieselΒενζίνηΓερανόςΓλίστραWi-FiΕστιατόριοΨώνιαΠλυντήριοΕίδη ναυτιλίας

Πρόβλεψη 10 ημερών

ΗμέραΆνεμος knΡιπές knαπόΚύμαΚαιρός
φόρτωση …

Ισχυρότερος άνεμος και ριπή ανά ημέρα, μέσος όρος ECMWF και GFS· από την έκτη ημέρα μόνο τάση. Ωριαία πρόγνωση, μοντέλα και προειδοποιήσεις στον χάρτη

Τοπικοί άνεμοι

Πλησιέστερα λιμάνια μέσω θάλασσας

Οδηγοί λιμανιών και χάρτες

Κανόνες και διατυπώσεις

Συχνές ερωτήσεις

Πόσο βαθύ είναι το λιμάνι ACI Marina Rab;

Το βάθος νερού στο λιμάνι είναι περίπου 7,1 m. Πηγή στοιχείων βάθους: EMODnet (εκτίμηση). Καθοριστικοί είναι ο ναυτικός χάρτης και το βυθόμετρο.

Πόσες θέσεις ελλιμενισμού έχει το λιμάνι ACI Marina Rab;

Το λιμάνι διαθέτει 142 θέσεις ελλιμενισμού.

Υπάρχει πετρέλαιο στο λιμάνι ACI Marina Rab;

Ναι, σύμφωνα με τα στοιχεία λιμένων, το λιμάνι ACI Marina Rab διαθέτει πετρέλαιο.

Τι εξοπλισμό διαθέτει το λιμάνι ACI Marina Rab;

Στο λιμάνι υπάρχουν: Ντους, Diesel, Βενζίνη, Γερανός, Γλίστρα, Wi-Fi, Εστιατόριο, Ψώνια, Πλυντήριο, Είδη ναυτιλίας.

Ποια λιμάνια βρίσκονται κοντά στο λιμάνι ACI Marina Rab;

Μέσω νερού: ACI Marina Supetarska Draga (10,2 ν.μ.), Luka Koromačna (14,5 ν.μ.), Novalja (14,6 ν.μ.), Anchorage Jadriscica Ingemar (15 ν.μ.), Goli otok (15,5 ν.μ.), Rovenska (17,8 ν.μ.).

Πώς είναι ο καιρός στο λιμάνι ACI Marina Rab;

Για το λιμάνι ACI Marina Rab το Sailseer δείχνει την πρόβλεψη 10 ημερών από ECMWF και GFS και στον χάρτη την ωριαία πρόγνωση από εννέα μοντέλα με επίσημες προειδοποιήσεις και μετρημένο άνεμο.

Πηγές: OpenStreetMap way/293103061, Ιστότοπος λιμανιού, OpenStreetMap (υπηρεσίες στο λιμάνι) (κατάσταση 2026-09-23) Θέση και εξοπλισμός εν μέρει από το OpenStreetMap (© Συντελεστές του OpenStreetMap, ODbL).