Sailseer

ACI Marina Rab

Kvarner (Opatija, Rijeka, Krk, Cres, Lošinj, Rab) · Hırvatistan

Rota planla, kalkış: ACI Marina RabHaritada göster

ACI Marina Rab, Kvarner (Opatija, Rijeka, Krk, Cres, Lošinj, Rab) bölgesinde (Hırvatistan) bir limandır. Limandaki su derinliği yaklaşık 7,1 m. Limanda 142 bağlama yeri var. Limanda şunlar var: Duş, Dizel, Benzin, Vinç, Kızak, Wi-Fi, Restoran, Market, Çamaşır makinesi, Tekne malzemeleri. Su yoluyla en yakın liman: ACI Marina Supetarska Draga (10,2 mil). Bölgedeki yerel rüzgarlar: Bora, Jugo (Adriyatik'in Scirocco'su). Sailseer ile buradan dokuz modelin hava tahmini, gelgit, akıntı ve köprü saatleriyle seyir planlayabilirsiniz.

Liman bilgileri

Su derinliği: Liman 7,1 m

Derinlik kaynağı: EMODnet (tahmin)

142 bağlama yeri

+385 51 724 023 · Web sitesi

Konum: 44° 45,42' N 014° 45,79' E

OpenStreetMap'ten (way/293103061). İşletmeci: Adriatic Croatia International Club. Derinlik 7.1 m, girişin önünde EMODnet modelinden tahmin edildi, garantisiz.

Olanaklar

DuşDizelBenzinVinçKızakWi-FiRestoranMarketÇamaşır makinesiTekne malzemeleri

10 günlük görünüm

GünRüzgar knHamle knyönündenDalgaHava
yükleniyor …

Günlük en kuvvetli rüzgar ve hamle, ECMWF ve GFS ortalaması; altıncı günden itibaren yalnızca eğilim. Haritada saatlik tahmin, modeller ve uyarılar

Yerel rüzgarlar

Su yoluyla en yakın limanlar

Liman kılavuzları ve haritalar

Kurallar ve resmi işlemler

Sık sorulan sorular

ACI Marina Rab limanı ne kadar derin?

Limandaki su derinliği yaklaşık 7,1 m. Derinlik bilgisinin kaynağı: EMODnet (tahmin). Esas olan deniz haritası ve iskandildir.

ACI Marina Rab limanında kaç bağlama yeri var?

Limanda 142 bağlama yeri var.

ACI Marina Rab limanında dizel var mı?

Evet, liman verilerine göre ACI Marina Rab limanında dizel var.

ACI Marina Rab limanında hangi olanaklar var?

Limanda şunlar var: Duş, Dizel, Benzin, Vinç, Kızak, Wi-Fi, Restoran, Market, Çamaşır makinesi, Tekne malzemeleri.

ACI Marina Rab limanının yakınında hangi limanlar var?

Su yoluyla: ACI Marina Supetarska Draga (10,2 mil), Luka Koromačna (14,5 mil), Novalja (14,6 mil), Anchorage Jadriscica Ingemar (15 mil), Goli otok (15,5 mil), Rovenska (17,8 mil).

ACI Marina Rab hava durumu nasıl?

Sailseer, ACI Marina Rab için ECMWF ve GFS modellerinden 10 günlük görünümü, haritada ise resmi uyarılar ve ölçülen rüzgarla birlikte dokuz modelden saatlik tahmini gösterir.

Kaynaklar: OpenStreetMap way/293103061, Liman web sitesi, OpenStreetMap (limandaki hizmetler) (güncelleme 2026-09-23) Konum ve olanaklar kısmen OpenStreetMap'ten (© OpenStreetMap katkıda bulunanlar, ODbL).