Sailseer

Luka Podvorska

Kvarner (Opatija, Rijeka, Krk, Cres, Lošinj, Rab) · Kroatië

Route vanaf Luka Podvorska plannenOp de kaart tonen

Luka Podvorska is een haven in het vaargebied Kvarner (Opatija, Rijeka, Krk, Cres, Lošinj, Rab), Kroatië. De waterdiepte in de haven is ongeveer 19,3 m. Voorzieningen ter plaatse: Water, Diesel, Benzine, Restaurant, Boodschappen, Werkplaats. De dichtstbijzijnde haven over het water is Luka Crikvenica (0,4 NM). Lokale winden in het vaargebied: Bora, Jugo (scirocco van de Adriatische Zee). Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.

Haveninfo

Waterdiepte: Haven 19,3 m

Diepte-opgave: EMODnet (schatting)

Website

Ligging: 45° 10,22' N 014° 41,77' O

Uit OpenStreetMap (way/329305019). Beheerder: Lučka kapetanija Rijeka, ispostava Crikvenica. Diepte 19.3 m geschat uit het EMODnet-model voor de ingang, zonder garantie.

Voorzieningen

WaterDieselBenzineRestaurantBoodschappenWerkplaats

10-daagse vooruitblik

DagWind knWindstoten knuitGolvenWeer
wordt geladen …

Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart

Lokale winden

Dichtstbijzijnde havens over het water

Havengidsen en kaarten

Regels en formaliteiten

Veelgestelde vragen

Hoe diep is het water in Luka Podvorska?

De waterdiepte in de haven is ongeveer 19,3 m. Bron van de diepte-opgave: EMODnet (schatting). Bepalend zijn de zeekaart en het echolood.

Kun je in Luka Podvorska diesel tanken?

Ja, volgens de havengegevens is er in Luka Podvorska diesel.

Welke voorzieningen heeft Luka Podvorska?

Voorzieningen ter plaatse: Water, Diesel, Benzine, Restaurant, Boodschappen, Werkplaats.

Welke havens liggen in de buurt van Luka Podvorska?

Over het water: Luka Crikvenica (0,4 NM), Luka Črni mul (1,1 NM), Luka Selce (1,1 NM), Luka Omorika (1,5 NM), Luka Slana (1,5 NM), Luka Pazdehova (2 NM).

Hoe is het weer in Luka Podvorska?

Sailseer toont voor Luka Podvorska de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.

Bronnen: OpenStreetMap way/329305019, Website van de haven, OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-09-23) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).