Sailseer

Marina di Casal Velino

Kampanija (Napuljski zaljev, Amalfi, Cilento) · Italija

Planiraj rutu od luke Marina di Casal VelinoPrikaži na karti

Marina di Casal Velino je luka u području Kampanija (Napuljski zaljev, Amalfi, Cilento), Italija. Dubina vode u luci iznosi oko 0,9 m. Ponuda u luci: Voda, Dizel, Istezalište, Restoran, Namirnice. Najbliža luka vodnim putem je Porto di Acciaroli (5 NM). Lokalni vjetrovi u području: Scirocco. Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.

Podaci o luci

Dubina vode: Luka 0,9 m

Izvor dubine: EMODnet (procjena)

Položaj: 40° 10,49' N 015° 07,18' E

Iz OpenStreetMapa (node/1387350970). Dubina 0.9 m procijenjena ispred ulaza iz modela EMODnet, bez jamstva.

Oprema

VodaDizelIstezališteRestoranNamirnice

Izgledi za 10 dana

DanVjetar knUdari knizValoviVrijeme
učitava se …

Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti

Lokalni vjetrovi

Najbliže luke vodnim putem

Peljari i karte

Pravila i formalnosti

Česta pitanja

Koliko je duboka luka Marina di Casal Velino?

Dubina vode u luci iznosi oko 0,9 m. Izvor podatka o dubini: EMODnet (procjena). Mjerodavni su pomorska karta i dubinomjer.

Ima li dizela u luci Marina di Casal Velino?

Da, prema podacima o luci, u luci Marina di Casal Velino ima dizela.

Kakvu opremu ima luka Marina di Casal Velino?

Ponuda u luci: Voda, Dizel, Istezalište, Restoran, Namirnice.

Koje su luke u blizini luke Marina di Casal Velino?

Vodnim putem: Porto di Acciaroli (5 NM), Marina di Pisciotta Harbour (6,5 NM), San Nicola a Mare Harbour (8,1 NM), Palinuro (11,3 NM), Porto di San Marco di Castellabate (14,8 NM), Marina di Camerota (17,3 NM).

Kakvo je vrijeme u luci Marina di Casal Velino?

Sailseer za luku Marina di Casal Velino prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.

Izvori: OpenStreetMap node/1387350970, OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-09-23) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).