Sailseer

Marina Porto Antico

Ligurija, istok (Genova do La Spezije) · Italija

Planiraj rutu od luke Marina Porto AnticoPrikaži na karti

Marina Porto Antico je luka u području Ligurija, istok (Genova do La Spezije), Italija. Dubina vode u luci iznosi oko 0,7 m. Ponuda u luci: WC, Tuš, Voda, Dizel, Dizalica, Istezalište, Wi-Fi, Restoran, Namirnice, Perilica rublja, Nautička oprema. Najbliža luka vodnim putem je Marina Molo Vecchio (0 NM). Lokalni vjetrovi u području: Libeccio, Scirocco. Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.

Podaci o luci

Dubina vode: Luka 0,7 m

Izvor dubine: EMODnet (procjena)

Web stranica

Položaj: 44° 24,70' N 008° 55,49' E

Iz OpenStreetMapa (way/219905604). Dubina 0.7 m procijenjena ispred ulaza iz modela EMODnet, bez jamstva.

Oprema

WCTušVodaDizelDizalicaIstezališteWi-FiRestoranNamirnicePerilica rubljaNautička oprema

Izgledi za 10 dana

DanVjetar knUdari knizValoviVrijeme
učitava se …

Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti

Lokalni vjetrovi

Najbliže luke vodnim putem

Mostovi i prevodnice u blizini

Web kamere u blizini

Samo link, stranica ne provjerava radi li kamera upravo.

Peljari i karte

Pravila i formalnosti

Česta pitanja

Koliko je duboka luka Marina Porto Antico?

Dubina vode u luci iznosi oko 0,7 m. Izvor podatka o dubini: EMODnet (procjena). Mjerodavni su pomorska karta i dubinomjer.

Ima li dizela u luci Marina Porto Antico?

Da, prema podacima o luci, u luci Marina Porto Antico ima dizela.

Kakvu opremu ima luka Marina Porto Antico?

Ponuda u luci: WC, Tuš, Voda, Dizel, Dizalica, Istezalište, Wi-Fi, Restoran, Namirnice, Perilica rublja, Nautička oprema.

Koje su luke u blizini luke Marina Porto Antico?

Vodnim putem: Marina Molo Vecchio (0 NM), Circolo Nautico Mandraccio (0,4 NM), Porticciolo Duca degli Abruzzi (0,8 NM), Amico & Co. (1,2 NM), Genova Sestri Ponente Marina (4,9 NM), Marina Genova Aeroporto (5,1 NM).

Kakvo je vrijeme u luci Marina Porto Antico?

Sailseer za luku Marina Porto Antico prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.

Izvori: OpenStreetMap way/219905604, Web-stranica luke, OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-09-23) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).