Sailseer

Porto Turistico Sporting Club Darsena le Saline

Venetië en lagune (Chioggia tot Bibione) · Italië

Route vanaf Porto Turistico Sporting Club Darsena le Saline plannenOp de kaart tonen

Porto Turistico Sporting Club Darsena le Saline is een haven in het vaargebied Venetië en lagune (Chioggia tot Bibione), Italië. De waterdiepte in de haven is ongeveer 3,8 m. Voorzieningen ter plaatse: Diesel, Benzine, Helling, Restaurant, Boodschappen. De dichtstbijzijnde haven over het water is Punto Imbarco 1 (0,6 NM). Lokale winden in het vaargebied: Bora, Jugo (scirocco van de Adriatische Zee). Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.

Haveninfo

Waterdiepte: Haven 3,8 m

Diepte-opgave: EMODnet (schatting)

Ligging: 45° 13,49' N 012° 16,70' O

Uit OpenStreetMap (way/365863153). Diepte 3.8 m geschat uit het EMODnet-model voor de ingang, zonder garantie.

Voorzieningen

DieselBenzineHellingRestaurantBoodschappen

10-daagse vooruitblik

DagWind knWindstoten knuitGolvenWeer
wordt geladen …

Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart

Lokale winden

Dichtstbijzijnde havens over het water

Bruggen en sluizen in de buurt

Havengidsen en kaarten

Regels en formaliteiten

Veelgestelde vragen

Hoe diep is het water in Porto Turistico Sporting Club Darsena le Saline?

De waterdiepte in de haven is ongeveer 3,8 m. Bron van de diepte-opgave: EMODnet (schatting). Bepalend zijn de zeekaart en het echolood.

Kun je in Porto Turistico Sporting Club Darsena le Saline diesel tanken?

Ja, volgens de havengegevens is er in Porto Turistico Sporting Club Darsena le Saline diesel.

Welke voorzieningen heeft Porto Turistico Sporting Club Darsena le Saline?

Voorzieningen ter plaatse: Diesel, Benzine, Helling, Restaurant, Boodschappen.

Welke havens liggen in de buurt van Porto Turistico Sporting Club Darsena le Saline?

Over het water: Punto Imbarco 1 (0,6 NM), Club Nautico Marina di Brondolo (2,9 NM), Approdo turistico BrentaMare (3,7 NM), Darsena OASI (4,8 NM), Porto Fossone (6,1 NM), Centro Nautico Emmecar (8,4 NM).

Hoe is het weer in Porto Turistico Sporting Club Darsena le Saline?

Sailseer toont voor Porto Turistico Sporting Club Darsena le Saline de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.

Bronnen: OpenStreetMap way/365863153, OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-09-23) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).