Sainte-Anne
Martinique: jih (Le Marin, Sainte-Anne, Sainte-Luce) · Martinik
Plánovat trasu, start: Sainte-AnneZobrazit na mapě
Sainte-Anne je přístav v oblasti Martinique: jih (Le Marin, Sainte-Anne, Sainte-Luce), Martinik. Na místě: WC, Skluz, Restaurace, Nákup, Pračka. Nejbližší přístav po vodě: Marina du Marin (2,3 NM). Se Sailseer odsud naplánujete plavby s počasím z devíti modelů, přílivem a odlivem, proudy a otevírací dobou mostů.
Informace o přístavu
Hloubka vody: bez údaje
Poloha: 14° 26,02' N 060° 52,97' W
Z OpenStreetMap (node/2541624122). Obec s přístavištěm podle OpenStreetMap, žádný vyhrazený jachetní přístav: na místo u mola nebo v rybářském přístavu se zeptejte správce přístavu.
Vybavení
WCSkluzRestauraceNákupPračka
Výhled na 10 dní
| Den | Vítr kn | Nárazy kn | od | Vlny | Počasí | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| načítá se … | ||||||
Nejsilnější vítr a náraz za den, průměr z ECMWF a GFS; od šestého dne jen tendence. Hodinová předpověď, modely a výstrahy na mapě
Nejbližší přístavy po vodě
- Marina du Marin 2,3 NM SV · Plánovat trasu
- Sainte-Luce 3 NM SZ · Plánovat trasu
- Le Diamant 9,6 NM Z · Plánovat trasu
- Les Anses-d'Arlet 14,9 NM Z · Plánovat trasu
- Le Vauclin 15,8 NM SV · Plánovat trasu
- Marina Trois Îlets 20,5 NM SZ · Plánovat trasu
Kotviště v okolí
- Kotviště 0,2 NM SZ
chráněno pevninou od V, VJV, JV; otevřeno k JZ, Z - Kotviště 1 NM S
chráněno pevninou od SV, V, VJV, JV, J, JJZ, JZ, Z - Kotviště 1,6 NM SV
chráněno pevninou od SV, V, VJV, JV, J, JJZ, JZ, Z - Kotviště 1,9 NM SV
chráněno pevninou od VJV, JV, J; otevřeno k JZ
Průvodci po přístavech a mapy
- OpenSeaMap Námořní mapa s bójemi, majáky a detaily přístavu
- OpenStreetMap Mapa s cestami, obchody a adresami na pevnině
- Google Maps Satelitní snímek, pohled z ulice, otevírací doby na pevnině
- Windy Webcams Webkamery v okolí
- Navily Fotky, hodnocení, ceny a rezervace místa v přístavu
- noforeignland Kotviště, služby a zprávy od cestovních jachtařů
Pravidla a formality
Časté dotazy
Jaké vybavení má přístav Sainte-Anne?
Na místě: WC, Skluz, Restaurace, Nákup, Pračka.
Které přístavy jsou poblíž přístavu Sainte-Anne?
Po vodě: Marina du Marin (2,3 NM), Sainte-Luce (3 NM), Le Diamant (9,6 NM), Les Anses-d'Arlet (14,9 NM), Le Vauclin (15,8 NM), Marina Trois Îlets (20,5 NM).
Jaké je počasí v přístavu Sainte-Anne?
Sailseer pro přístav Sainte-Anne ukazuje výhled na 10 dní z ECMWF a GFS a na mapě hodinovou předpověď z devíti modelů s úředními výstrahami a naměřeným větrem.
Zdroje: OpenStreetMap node/2541624122, OpenStreetMap way/483431477 (přístaviště), OpenStreetMap (služby v přístavu) (stav 2026-09-29) Poloha a vybavení zčásti z OpenStreetMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL).