Jachthaven Aduarderzijl
Waddenzee a Frísko · Nizozemsko
Plánovat trasu, start: Jachthaven AduarderzijlZobrazit na mapě
Jachthaven Aduarderzijl je přístav v oblasti Waddenzee a Frísko, Nizozemsko. Hloubka vody v přístavu je přibližně 1,3 m. Na místě: Restaurace. Nejbližší přístav po vodě: JH Garnwerd (1,6 NM). Se Sailseer odsud naplánujete plavby s počasím z devíti modelů, přílivem a odlivem, proudy a otevírací dobou mostů.
Informace o přístavu
Hloubka vody: Přístav 1,3 m
Zdroj hloubky: EMODnet (odhad)
Poloha: 53° 18,99' N 006° 28,20' E
Z OpenStreetMap (node/1538382668). Hloubka 1.3 m odhadnuta před vjezdem z modelu EMODnet, bez záruky.
Vybavení
Restaurace
Výhled na 10 dní
| Den | Vítr kn | Nárazy kn | od | Vlny | Počasí | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| načítá se … | ||||||
Nejsilnější vítr a náraz za den, průměr z ECMWF a GFS; od šestého dne jen tendence. Hodinová předpověď, modely a výstrahy na mapě
Nejbližší přístavy po vodě
- JH Garnwerd 1,6 NM JV, přes Schleuse bei Jachthaven Aduarderzijl · Plánovat trasu
- Haven Marenland Winsum 1,7 NM SV · Plánovat trasu
- JH Winsum 2,4 NM SV, přes Winsum brug in de N-361, De Boog, Jeneverbrug, Winsum spoorbrug · Plánovat trasu
- Haven Sauwerd 2,5 NM JV · Plánovat trasu
- Stichting Recreatiehaven Onderdendam 4,5 NM V, přes Winsum brug in de N-361, De Boog, Jeneverbrug, Winsum spoorbrug, De Ploeg · Plánovat trasu
- Jachthaven Reitdiep 6,4 NM J, přes Dorkwerdersluis · Plánovat trasu
Mosty a zdymadla v okolí
- Schleuse bei Jachthaven Aduarderzijl Zdymadlo · 0,4 km
- Brücke bei Jachthaven Aduarderzijl Feste Brücke, 3,1 m · 1,2 km
- Schaphalsterzijl Zdymadlo · 1,5 km
- Garnwerd brug Zvedací most, zavřený 2 m · 2 km
- Obergumerlooptil Feste Brücke, 2,9 m · 2,5 km
- Feerwerd fiets/voetbrug Feste Brücke, 3,2 m · 2,7 km
- Winsum brug in de N-361 Feste Brücke, 3,1 m · 3,3 km
- De Boog Feste Brücke, 3,6 m · 3,5 km
Průvodci po přístavech a mapy
- OpenSeaMap Námořní mapa s bójemi, majáky a detaily přístavu
- OpenStreetMap Mapa s cestami, obchody a adresami na pevnině
- Google Maps Satelitní snímek, pohled z ulice, otevírací doby na pevnině
- Windy Webcams Webkamery v okolí
- Navily Fotky, hodnocení, ceny a rezervace místa v přístavu
- noforeignland Kotviště, služby a zprávy od cestovních jachtařů
Pravidla a formality
Časté dotazy
Jak hluboký je přístav Jachthaven Aduarderzijl?
Hloubka vody v přístavu je přibližně 1,3 m. Zdroj údaje o hloubce: EMODnet (odhad). Rozhodující jsou námořní mapa a hloubkoměr.
Jaké vybavení má přístav Jachthaven Aduarderzijl?
Na místě: Restaurace.
Které přístavy jsou poblíž přístavu Jachthaven Aduarderzijl?
Po vodě: JH Garnwerd (1,6 NM), Haven Marenland Winsum (1,7 NM), JH Winsum (2,4 NM), Haven Sauwerd (2,5 NM), Stichting Recreatiehaven Onderdendam (4,5 NM), Jachthaven Reitdiep (6,4 NM).
Jaké je počasí v přístavu Jachthaven Aduarderzijl?
Sailseer pro přístav Jachthaven Aduarderzijl ukazuje výhled na 10 dní z ECMWF a GFS a na mapě hodinovou předpověď z devíti modelů s úředními výstrahami a naměřeným větrem.
Zdroje: OpenStreetMap node/1538382668, Web přístavu, OpenStreetMap (služby v přístavu) (stav 2026-09-22) Poloha a vybavení zčásti z OpenStreetMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL).